Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok?

Milyen videokártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lehetlőleg nvidia legyen és a videoramja minimum 1GB max 3GB!

Egy Intel i5 3. generációs quad core-hoz és 8 GB RAM-hoz.



2013. ápr. 2. 11:27
 1/9 Rasta Joint ***** válasza:
Mennyi pénzből? Miért csak nVidia jöhet szóba? Tápegységed milyen típusú? Mekkora felbontáson használnád?
2013. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gagyio ***** válasza:
Találomra...(mivel nem tudunk semmi mást a gépről, monitorrol stb) Sapphire Radeon HD7870 2GB OC GHZ...(TUDOM hogy nvidia kéne de semmit sem tudunk (ami lényeg lenne) így tippre ezt tudom mondani..
2013. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A pénz nem számít egyenlőre, 1360x768 felbontáson a tápegységet nem tudom de ha annyira akarjátok legyen ATI is!
2013. ápr. 2. 12:51
 4/9 Rasta Joint ***** válasza:
A tápegység típusát pedig jó lenne tudni. Úgy tudod megnézni, hogy leveszed a gépház a oldalát és leolvasod róla a típust, a márkát és a teljesítményt(fontos, hogy a típust is). Valamint azért jó lenne tudni egy irányárat. :)
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gagyio ***** válasza:
Nem számít az ár ? :D Rendben...akkor legyen egy Sap. Radeon HD7970 :DD na komolyan körülbelül mennyi pénzed van rá tutira ?
2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

max 90k

Egybk még elméletbeli számítógép uhhogy a tápegységet nem tom megmondani! vagy igen?

2013. ápr. 2. 13:17
 7/9 gagyio ***** válasza:
miért nem ezzel kezdted ?? szóval akkor egy full új gép kell ?? .vagy van pár kisebb dolog mint egér meg bill. ??
2013. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rasta Joint ***** válasza:
Mennyi pénzből szeretnél gépet? Monitor kell?
2013. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

monitor egér és bill nem kell!

Csak alaplap kell meg vidikari!

A többit leírtam

2013. ápr. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!