Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Most fogok kapni laptopot én választom ki hogy milyet de még magam sem tudom érdekelne pár ajánlat tőletek max olyan 150 körül lenni árban és hát arra kellene nekem hogy legyen egy jobb gépem amit ugy bármire tudok használni legyen egy jó gépem akkor is ha 2,5 év mulva egyetemre megyek az se hátrány ha azért 1-2 nem tul rossz játékot is játszhatok rajta :D szóval várom a javaslatokat előre is köszönöm
2013. ápr. 2. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Az Acer márkájú laptopot apu egy éve vette,marha jó,gyors,2 4 gb-os játék van rajt,és igazából csak jót tudok mondani róla,tapasztalatból.


Nekem Emachines-em van,szintúgy csupa jót tudok róla mondani,6 PC játék van rajta,egyenként 2 gb-osak,de nem fogja le a gépet,olyan mint újkorában.


Mindegyiknek Windows 7-es rendszere van.


Az én gépem 2,5 éve megvan,és remélem lesz még sokáig. :)


A gépek egyébként típustól,márkától és verziótól is függenek,szóval amelyik tetszik,olvass utána egy kicsit neten is. ;)


Sok sikert az egyetemi éveidhez is!


Válaszoló :)

2013. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!