Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv mindenki. A Lenovo Y560...

Üdv mindenki. A Lenovo Y560 típusú notimhoz szeretnék hűtőt venni, mivel 30 perc játék után kikapcsol és gyakorlatilag forró az oldala. Tippeket kérnék, hogy ki milyen eszközt ajánl hozzá?

Figyelt kérdés
Télen a távfűtés, nyáron a hőség melegíti a kicsikét. Korábban láttam egyet, amibe bele kellett tenni a notit, de már nem találom a linket. A meleg levegőt az oldalán/alján fújja ki.

#hűtő #lenovo y560
2013. ápr. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Takarítva mikor volt?
2013. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtan vettem 1 éva, én nem takarítottam, de gondolom az előző tulaj sem. Lehet akkor ezzel kellene kezdeni...
2013. ápr. 2. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell takarítani, legalább fél évente v. gyakrabban a laptop helyétől függően. (belvárosban sűrűbben, mint falun)

(a napfény városában én is vállalok ilyesmit)

2013. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Takarítás megvolt, melegszik továbbra is szépen. Nem olyan mértékben, de kb. 20-25 perc alatt a (HD Sentinel szerint) 10 fokot.
2013. ápr. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!