Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Optikai és lézer egér között...

Optikai és lézer egér között mekkora különbség van?

Figyelt kérdés
Használhatóságban vagy képességben, megéri azt a 2000ft felárat a lézeres?
2013. ápr. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használod, nekem van mindkettő, és csak FPS játékokban fontos, és mondjuk PhotoShopnál és egyéb képszerkesztő programoknál, aminél kell a pontosság. De ha csak általános dolgokra használod(internetezés, excel és stb) akkor felesleges
2013. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és csak FPS játékokban fontos, és mondjuk PhotoShopnál és egyéb képszerkesztő programoknál, aminél kell a pontosság."

Most azt akarod írni, hogy ezeknél fontos, hogy lézeres legyen?


Kérdező két pontos típust írjál már, csak így aztán tudni is fogjuk pontosan milyen szenzor is van bennük.

2013. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég durva, hogy nem tudjátok megmondani a különbséget úgy általánosságban... Bár szerintem az 1. válaszolónak igaza van, Photoshop-nál lehet, hogy jobb a lézeres, mert az optikaim kicsit ugrál, ha 1px-ről van szó nagyítás nélkül, bár lézeresem még nem volt, szóval ezt csak gondolom...
2013. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azért ez így elég durva, hogy nem tudjátok megmondani a különbséget úgy általánosságban..."

Mond el, miért nem teszed?


"Bár szerintem az 1. válaszolónak igaza van, Photoshop-nál lehet, hogy jobb a lézeres, mert az optikaim kicsit ugrál, "

Mert nyilván optikainál is miden szenzor ugyan olyan mi? Hú gyerekek ez nekem sok így estére.

2013. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!