Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártya került a...

Új videókártya került a gépembe, amikor játszok összevissza villog a kép kb 15 másodpercenként, néha gyakrabban, de van hogy egyáltalán nem. Sokszor az asztali ablakkezelő is leáll. Mi ilyenkor a teendő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv! Ma megvettem az új videókártyát a gépembe, és játék közben villog a kép. Van hogy teljesen eltűnik a textúra, van hogy csak ilyen fekete csíkosan villog. Általában azt is kiírja, hogy az asztali ablakkezelő működése leállt. Bővebben lent. Tudja esetleg valaki mi ilyenkor a teendő?

3 videókártya csinálta ugyanezt a problémát. Az első egy nvidia 9600 gt volt. utána integráltat használtam: intel hd2500, és most a legújabb is.

Gépem adatai:Cpu: Intel Core i5 3550 3,7 GHZ (alapból 3.3)

Ram: 8GB ddr3 1333 mhz

Vidókártya: nVida Geforce GTX650

Alaplap: Msi H77MA-G43


Kérlek ne gyertek ilyenekkel, hogy próbáljak új drivert frissíteni mert a legfrissebb van fent, ma tettem be a videókártyát. Állítólag valamit be kéne állítani biosban hogy ezt a videókártyát használja, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy kéne. Haveromnak ugyanilyen cuccok vannak a gépében, pont ugyanez a proci, ramok és alaplap. Neki semmi problémája nincsen vele egyáltalán. Eleinte nekem sem volt, nem is tudom már mikor kezdődött el a probléma. Aki tud kérem segítsen! Windows 7 64 bit egyébként.

Előre is köszi.



2013. ápr. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyha használtan vetted próbáld meg kitisztítani és a Biosban próbáld meg beállítani, hogy melyik videókártyát használja...
2013. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit sem vettem használtam. PRóbáltam biosban beállítani de nem találtam ilyesmi opciókat :/
2013. ápr. 4. 07:16
 3/6 A kérdező kommentje:
*Használtan
2013. ápr. 4. 07:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Táp??
2013. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Táp az nem lehet a baj, mert a házat is kb 3 hete vettem egy teljesen új táppal. Azzal is ugyanígy szórakozott, és a régebbivel is. Egyébként kipróbáltam azt, hogy a vertical synchronization-t kikapcsoltam és azóta kevesebbszer villog.
2013. ápr. 5. 07:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam. A RAM-okat eddig dual channelben futtattam, de kipróbáltam anélkül és azóta semmi gond.
2013. ápr. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!