Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem notebookot olyan 180-200 ezer ft körül?

Figyelt kérdés
Azért vigye a játékokat is, de nem muszáj a legnagyobb igényűeket. Azt se nagyon tudom, milyen márkájút lenne érdemes, persze már nézegettem én is párat.

2013. ápr. 5. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Ezek közt nézz szét:

[link]


Esetleg a vinyó mérete alapján is választhatsz: 750GB, v. 1000GB.


Van köztük egy 17"os "nagyméretű" notebook is (ennek nagyobb a felbontása is):

[link]

2013. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez az ASUS X75VD-TY148D nem tűnik rossznak.

2013. ápr. 7. 19:45
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

ASUS K55VJ-SX182D Notebook

Egyenlőre ezen gondolkodom.

Van még valami hasonló ebben az árkategóriában? Nézelődök csak nem nagyon tudom eldönteni mi legyen.

2013. ápr. 9. 17:49
 4/6 anonim válasza:

[link]

Szerintem ez megéri!!!

2013. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg elég jónak tűnik, kicsit drágább, de elgondolkodok rajta. Mondjuk ahogy nézem egyedül processzorba jobb annál, mint amit kinéztem (ASUS K55VJ-SX260D), viszont jóval drágább. Majd meglátom, de azért köszi!
2013. ápr. 20. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ennyi pénzt kiadni erre a notebook-ra. 8GB RAM-on mi a fenére használsz egy Notebook-ban? Virtuális gépet futtatsz? Akkor már arra költsd a pénzed, hogy SSD legyen benne wincseszter helyett/mellett, meg legyen legalább egy 17"-os IPS led kijelzője (illetve fontos, hogy minél több garancia legyen rá. Legalább 3 év)
2013. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!