Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet a tápot összekötni...

Nem lehet a tápot összekötni az alaplappal vagy nem tom?!

Figyelt kérdés
Van egy hkc sz-430 LPDR 430w os tápegysègem amit nem birok hozzá kötni gigabyte m52Lt-D3 alaplappal mègpedig mèretkülönbsègmiadt mcot vagy mien csatlakozo vagy mi az a szèles vastag kábel nincs valami átalakito kábbel vagy nem tudom vegyek uj tápot vagy mi ?

2013. ápr. 8. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tápot! A HKC-t ne hívd annak, mert sértő a többi tápra nézve.
2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HKC....
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Snapette ***** válasza:
A tápé nagyobb, vagy az alaplapé? Ha az alaplapé nagyobb, akkor dugd be, és menni fog, ha a tápé nagyobb, akkor nézd meg, hogy nem lehet-e levenni az utolsó négy lábat. A legtöbb tápon lejön.
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alaplapè nagyobb ès akkor nem gond ha azbott üresen marad ès bedugom ugy mert megiedtem
2013. ápr. 8. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
különvan még 4pines csati hozzá mint a 12V-os olxat keress és ugy dugd rá asszem p4-es gépek után csinálták meg ezt a hosszabítást
2013. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolso válaszado segitsègèt :) megoldottam hozzácsatoltam a maradèk.4 et köszi
2013. ápr. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!