Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz a billentyűzetem segítsé...

Rossz a billentyűzetem segítség? /lent/

Figyelt kérdés
Hama ET200-as multimédia billentyűzetem van, eddig semmi gond nem volt vele, most viszont a fölső számsorból a 0-át és az 1-est valamint az a, y, és még egy két karaktert nem ír sehova! Nem öntöttük le semmivel sem. Tudom nem egy drága cucc de már megszoktam ezt. Windows XP-m van! Ha valaki tud akkor légyszíves segítsen! Értelmetlen, bunkó, trágár valamint kötekedő válaszoktól kíméljetek! Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2013. ápr. 9. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

És szerinted mégis mit csináljunk vele?

Most komolyan, semmi kötekedés, vagy rosszindulat nincs bennem...

Áruld el, mit tegyünk vele?

Tönkrement, ennyi.


Veszel egy újat és megszokod azt.

2013. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
USB-s vagy PS2 billentyűzet?
2013. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PS2 asszem, mivel nem usb-s! Az első válaszolónak: Ezért írtam az az utolsó 1 sort, hogy ilyen választ NE küld! Erre senki sem kíváncsi! Ennyit magamtól is ki tudok találni!!!
2013. ápr. 9. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert napokig az én PS2 billentyűzetem is furcsán viselkedett, egyes gombokat szabályosan ütni kellett, hogy működjön. És ezen a gépen is Windows XP (valódi) van.

Lefuttattam a CHKDSK-t és a töredezettség mentesítőt, azóta semmi gond vele. Valódi ESS6 a védelem, van Adblock Plus is, Adobe Flash Player és Java is a legújabb.

2013. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a Ccleaner jelezte a Winlogon és a WGA (eredetiség ellenőrző) frissitését a háttérben.
2013. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Genius billentyűzetem van, PS2, ugyanezt tette. Most már működik.
2013. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, én is várok vele pár napot! Szép napot!
2013. ápr. 10. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!