Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kapcsoljak össze megjelen...

Hogy kapcsoljak össze megjelenítőket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szal olyat szeretnék, hogy van egy HP LP2065 és egy DELL M783p monitorom, és szeretném őket egy asztalra használni, úgy, hogy a tálca is megjelenjen a DELL monitoron (nem kiterjesztés). Nvidia GeForce 8600GT vidikártyával ez megoldható? Ha igen, hogy? (működő válaszra megy a ződ)

2013. ápr. 10. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
De kiterjesztés, csak kell hozzá külön program, én DisplayFusiont használok. Támogatja a dupla tálcát és háttérképet.
2013. ápr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
thx majd kipróbálom
2013. ápr. 10. 01:36
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam (gyorsan ment), amit mondtál arra tényleg jó, de én nem voltam elég egyértelmű. Azt meg lehet oldani, hogy a Burnout Paradise The Ultimate Box-ban a kétképernyős módnál ne a főképernyőre adja mind a 2 monitornak valót? lényegében, azt szeretném, hogy a gép egy monitornak vegye őket. Erre is van progi, vagy megoldhato a displplay fusionnal és én vok a pancser ho nem tom hogy?
2013. ápr. 10. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!