Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnem megtudni hogy jol...

Szeretnem megtudni hogy jol alitottam osze ezt a configot? Ha nem akkor mit neztem el? A ramnal mit jelent a cl9?

Figyelt kérdés

Gigabyte 78LMT-USB3 Socket AM3+

AMD Phenom II X4 965 3.40GHz Socket AM3 Black Edition

DDR3 Patriot G2 Series 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9 1.5V

Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128bit

Corsair Builder CX500 500W v2



2013. ápr. 10. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

OFF:


ezek szerint csak én vagyok olyan mazochista, hogy megkeresem azt ami nekem tetszik és ha kell 8 különböző üzletből vásárolom össze adott esetben a 8 különböző hardvert. Én szegedi vagyok de 3 hétvégét is azzal töltöttem el, hogy Pestre rohangáltam és átvettem a megrendelt dolgaimat. Igaz busszal ingyen rohangálok a két város közt, de Pesten belül bizony gyalog mentem ide-oda. ha pl az illető a fővárosban lakik, ahol a PC boltok 995-a van, szerintem nem nagy áldozat nyakamba venni a várost és így kikerülni a futárt.


ON:


eddig az ipon/pcx/hardverker trióból az utóbbival vagyok legjobban megelégedve, pcx-nél szarnak az emailekre, iponnál sumákolnak, hvkernél mentek eddig egyedül úgy a dolgok ahogy kellettek volna. Még hivatalosan a webshopból nem megvehető terméket is sikerült boltolni velük.

2013. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BM-Striker ***** válasza:

OFF


Aki több helyről magának épít gépet, az általában nem itt kérdez.

2013. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Huu de osze gyultunk aminek orulok tudasbol sosem eleg. Jelenleg az alaplap van meg mivel nyertem :D Es ezt a configolt alitotam osze mi nekem arban a legkedvezzobb lenne. Erdelyben lakom igy ( Lei ) ben jottek ki ezek.(www.dc-shop.ro) Itt ez a leggjobb online uzlet.

Mivel az online valutanal csak kb irja ki mennyi FT az annyi az annyi. Tehat processzort 4mag ,4GB 1chaneles ram es videokartyat szeretnek hozza elsosorban intezni. Tapegyseg is megvan szoval egy 50.000 - 65.000 FT koltenek 4magos processzor , Ram es Videokartyara.

Valaszokat koszonom mindenkinek es elore is.

2013. ápr. 10. 19:53
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsanal 2cheneles 4GB elirtam ... tehat 2x4GB :)
2013. ápr. 10. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!