Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen levegő spray?

Van ilyen levegő spray?

Figyelt kérdés
Olyan levegő sprayt keresek, ami viszonylag hosszú ideig eláll és főként PC kitakarítására használatos, tehát arra tervezték, vagy esetleg ilyen funkciókra is ajánlatos. 800-1200 Ft körül, nem túl nagy adag kellene, és jó lenen, ha külföldre is lehetne rendelni. Van ilyen valahol?
2013. ápr. 10. 18:46
 1/8 anonim válasza:
mindegyik hosszú ideig eláll. a levegőben zted mi tud megromlani? -.-
2013. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én special arra gondoltam, hogy egy viszonylag kis méretű dobozban beleférjen az átlagosnál nagyobb mennyiség. Én sem vagyok hülye...
2013. ápr. 10. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

őőő ausztriait találtam a kedvedért 1800+ postaköltség :D


de Obiba sztem a legolcsóbb 2600 ft a nagy kiszerelés

2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én erre a célra akkumulátoros kézi kompresszort szoktam használni. Ugyan ez drágább megoldás, de legalább nem fogy ki. :)
2013. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hypno ***** válasza:

A Conrad egészen biztosan árul és ők még külföldiek is.


[link]

[link]

2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

#3-nak


Hol találok olyan akkumulátoros cuccot amiről írtál? :D

2013. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha beírod Google-ba, hogy "akkumulátoros kompresszor", sok találat lesz. Amúgy én azt hiszem az Obiban vettem anno. Ha nem netről akarsz rendelni, akkor esetleg ott érdemes megnézni, vagy valamelyik másik barkácsáruházban.
2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!