Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gép nem tudja a wincheste...

Ha a gép nem tudja a winchestert megforgatni, akkor mi történt?

Figyelt kérdés
Sajnos a winchesteremet nem tudja a gép lejátszani, de az összes többi dolog működik. Ugye, ha átmentetem egy másik winchesterre, az adatok nem vesznek el, ugye?
2013. ápr. 12. 16:59
 1/3 hypno ***** válasza:

Ha nem forog a winchesterben a lemez, akkor arról egy bit adatot se tudsz lementeni.

Ha a lemez nem sérült (fizikailag) akkor az adataid persze megvannak, csak nem férsz hozzájuk.

2013. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudja megforgatni azt jelenti, hogy nem látod a rendszerben azt a merevlemezt.

Az összes többi dolog működik, feltételezi, hogy van egy működő lemez a gépen amin a rendszer van.

Vagy egy merevlemez van benne és annak az egyik partíciója sérült meg.

Vagy azt a lemezt USb -n vagy mobil keretben használod, akkor átalakító hiba is lehet.

Ha egyik sem, akkor esetleg táphiba, és végezetül fizikális lemezhiba, ami lehet fejhiba vagy elektronika hiba.

Az adatokat valószínűleg nem vesztek el, de helyreállításuk a hiba súlyosságától függően elég költségesek is lehetnek.

2013. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Megnyugodtam, hogy még nem vesztek el az adatok. Am már találtam is vkit,aki 5ezerért megcsinálná. És a winchester több mint 5 évig működött.
2013. ápr. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!