Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vírusos lehet a gépem? Nem...

Vírusos lehet a gépem? Nem mutatja a képeket, stb. Segítség kéne

Figyelt kérdés
9Gag-en sok képet nem tölt be, se Firefox-szal, se Chrome-mal. Windows 7-et használok. A Chrome parancsikonja nemrég hirtelen megváltozott, az eredeti logó helyett egy törött fülű "lap" van ott. Vírus, vagy frissíteni kéne? Mit tegyek?

2013. ápr. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vírusra gyanakodnék első körben hanem bármi egyébre. Ezek a kártékony programok ritkán hívják fel magukra a figyelmet. Ha máshonnan betölti akkor az oldal is lehet rossz. De lehet hogy letöröltél valamit vagy valami kiegészítőt vagy valaki belekutyult a gépedbe valaki akit elé engedtél. Abból amit leírtál nehéz rájönni.
2013. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
huhúú, sztem vmi durván hiányzik a gépedről :D Próbálj egy Chrome reinstallt, meg esetleg java frissítés. ha nem segít, sztem pakold újra, mert vmi fontosabb hiányzik
2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idegen emberek nem ülnek elé, Wi-Fi nincs, szóval ez kb kizárva. De amúgy mennek a videók, meg minden, csak 9Gag-en van ez, meg ugyebár a Chrome ikonjának megváltozása. Facebookkal, e-maillel sincs semmi gond, szóval...
2013. ápr. 14. 23:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja nem, most veszem észre, van, ahol nem tudok videót elindítani, hiába kattintok rá. Indavideón is furcsán működik. Valami nagyon nem klappol! :S
2013. ápr. 14. 23:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm furcsa, Chromal több gond van... Szerintem megint valami kiegészítő bigyó. De amúgy nemrég frissült a Chrome, azóta vannak ezek a gondok. Legalábbis nekem nagyobbak lettek a sortávolságot, ha jobb klikkelek.
2013. ápr. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!