Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem olvas bizonyos...

Kutyabaráth kérdése:

Miért nem olvas bizonyos lemezeket?

Figyelt kérdés
A számítógépem egy pentium 4-es gép. Nem egy erőmű de nekem megfelel. Szeretem az akciójátékokat, de letölteni nem birom kivárni... Ezért a játékokat cd-ról telepitem. Itt a baki. Sajnos a CD-DVD RW olvasóm nem olvassa be a lemezek nagy részét. A lemezeket más gépeken beolvassa. Tehát ellenőrzés megvolt meg is tisztogattam a lemezeket mielőtt beleraktam . Nem is karcosak. Egy kis ideig pörgeti, aztán az olvasás leáll és a gép nem csinál semmit. Egyes lemezeket beolvas egyeseket pedig nem. Szerintetek mi lehet a hiba? Ha tudtok konkrét választ akkor kérlek titeket válaszoljatok. Az olvasóval lehet a hiba. De mi?

2013. ápr. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mi az olvasó hibája, nem fogod tudni javítani. Vegyél egy másik olvasót!
2013. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olvasóban pucold meg a fejet alkohollal, hátha segít.
2013. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb hiba, h a lézer idővel megeszi a saját optikáját. Hajszálrepedések keletkeznek a műanyag lencsén és ez meghiúsítja a pontos fókuszálást és a digit adatok beolvasását. Próbálkozhatsz az optika tisztításával, de előbb-utóbb az olvasó cseréje lesz a megoldás.
2013. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Lehetséges, hogy valameik nap táveszem magam és megpucolom a fejet.
2013. ápr. 15. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
4000-ért már zsír új DVD írót vehetsz. Én nem szenvednék tovább vele a helyedben!
2013. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!