Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik táp jobb? Coolermaster...

Melyik táp jobb? Coolermaster GX 450 vagy Be Quiet! System Power 7 400? Melyik minősége jobb?

Figyelt kérdés
A GX 1k-val drágább.

2013. ápr. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
coolermaster jobb,de inkább egy chieftec ctg 400 vagy egy fsp hexa 400,az fps akkor,ha felső tápos a géped..
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sőt,ennyi pénzért egy Chieftec CTG 500-ast is vehetsz... az érné meg legjobban neked.
2013. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de fontos, hogy harisnyázott legyen és minőségnél se épp elfogadhatót akarok venni, ha vehetek jobbat is.:)

Egyébként egy ágas (12V) kéne vagy 2 ágas (ha az egyik letudod adni legalább 250 wattot). Ezeknek pedig nem felel meg még a CTG 500 sem.

2013. ápr. 15. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

# 1 A CTG-400 miért ajánlottabb alsótápos házba mint a 400-as Hexa? Se az ATX12-os, se a 20+4 pines nem hosszabb.

Azt meg nem értem miért jobb a hexa/ctg mint ezek(nem, nem jobbak).


Kérdező egyikkel se fogsz mellé, sőt, a BQ-ban is kategóriájában jó kis FSP belső kapott helyett, de picivel inkább GX, a BQ nem egyágas(és nézd a közös maximumot is, ne csak külön-külön maxot).

2013. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi néztem a közös maxot is (384 és 420 watt), de mindkettő elég ezért gondoltam, hogy a minőségibbet venném.:)
2013. ápr. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!