Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FONTOS! - Milyen laptopot...

FONTOS! - Milyen laptopot vennétek kb 100 ezer magasságában otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Pl. Melyik miért jobb mint a másik?

Érdekelne a véleményetek, a lényeg hogy viszonylag gyors legyen, jó aksival, strapabíró agyagból, nem muszáj, hogy a legnagyobb méret legyen legyen jó lenne egy közepes kijelzős is. Internetezésre és képszerkesztéshez szeretném használni. Köszi


Jah és szeretném ha min. 3 évet kibírna.


Eddig Lenovo S10-2 használtam több mint 2 éves és elég jó még mindig, csak már kicsinek érzem, meg a töltője problémás, ezért megért egy cserére a készülék. De elégedett voltam vele,mert nagyon jól bírta! :-)



2013. ápr. 16. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthoni használatra minek laptop?
2013. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B.Toma ***** válasza:
54%

Ha a Lenovoval elégedett voltál, akkor ajánlom, a "Thinkpad Edge" szériát, azokból nagyon jó, AMD vagy Intel dual-core processzoros darabokat lehet 100 körül venni, amik már bőven elég lehet a dolgaidhoz. 11,2-15,6" méretben... Pl. [link]

vagy ez, ami nekem is van: [link]

2013. ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi írhattok még ötleteket. Tulajdonképpen azért kell, hogy mobil legyen, mert van egy hatalmas kertünk és nem szeretnék a szobában ülni vele mikor végre jó idő van..... :-D :-D
2013. ápr. 17. 10:58
 4/5 B.Toma ***** válasza:
54%
Ebben az árkategóriában (100-130) Nagyjából ugyanazt kapod, hasonló konfigurációk, más-más köntösben. Érdemes teszteket/cikkeket olvasni, pl. ezt ajánlom a témában: [link]
2013. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Dell-t vennék. Jó,megbízható.
2013. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!