Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lassult le a gépem?

Ebarnabas644 kérdése:

Mitől lassult le a gépem?

Figyelt kérdés

Frissítettem a gépemen a videókártya drivert mert nem ment rajta a minecraft. Véletlen vista-at raktam rám, már akkor lelassult. Visszaraktam a régit és még mindig lassú, 60% proci megy mikor nem megy semmi (A rendszer ürestájánál írja hogy használja a procit). Mi lehet a probléma? Már újratelepítettem a gépet 3-szor de nem használ

gépem adatai:

Processor: 1.6gh nem tudom a márkát

Ram: 2gb

OP: Win XP

VGA: ATI3450 HD



2013. ápr. 17. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán valami mást is felteszel, amit nem kéne. A leírásod alapján ez simán lehet. Szakival nézetném meg a gépet.
2013. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uff ez gáz, am ez a haverom gépe nem az enyém
2013. ápr. 17. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még annyival egészíteném ki, hogy ha nem értesz hozzá, akkor ne turkálj mások gépében!
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt benézted xD
2013. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:

Egy tiszta telepítés menete a következő:


1. Operációs rendszer telepítése

2. Chipset és az integrált perifériák meghajtóinak telepítése

3. Videokártya meghajtójának telepítése

4. Eszközkezelő ellenőrzése, hogy minden hardver rendesen települt-e. (Ha nem, akkor ezek felrakása)

5. Alkalmazások (programok, játékok, stb.) telepítése

6. Helyreállítási pont létrehozása (Ennek pl. jó hasznát vetted volna)

2013. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:

Csak úgy fogtad és tisztára gyalultad a haverod gépét egy új telepítéssel?

Ez igen!

A srácnak ellenségre már nincs is szüksége.

2013. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reméljük a családi képeket és videókat is törölted. Azt még hozzátenném az igen jól pontokba szedet felsorolásba, hogy a programok telepítése ne úgy történjen, hogy next next finish, hanem figyelmesen átolvasod, hogy milyen szemetet (toolbar, vírusírtó stb.-t) akar pluszba még felrakatni veled, mert ezen "szépségek" gyűjtögetése nagyon vissza fogja fogni a gépet egy idő után.
2013. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell csodálkozni, hogy 60%-on pörgeti a procit, mert nem egy erőmű ez a gép.
2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
am ő mondta próbáljam megcsinálni én nem is akartam, de mondta hogy csináljam, otthoni gépemen jól csináltam de ott valamit elbénáztam
2013. ápr. 18. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
én se akartam ezt ideírni xD
2013. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!