Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A CPU hibás? Talán csak...

A CPU hibás? Talán csak 400MHz-et használ? Hol tudom beállítani neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni, ezt miért írja ki.

A gép:

DELL LATITUDE D610

Itt a kép: [link]


2013. ápr. 17. 14:23
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Ööö, a saját skydrive-odra töltött képet CSAK te látod.
2013. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy rendszerablak megjelenítéséhez nincs szükség 1.6 GHz-re, akkor miért járassa a procit ennyin? Valószínűleg a CPU visszakapcsolt energiatakarékos módba, ezért csak annyit ír.

PC analizáló progik mit mutatnak? (Aida, PCWizard)

2013. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:
Az 400 Mhz a memória sebessége.
2013. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem oda nem a Processzor órajelét, hanem a Front Side Bus sebességét írja ki. Ha a poci menne ezen az órajelent azt bizony észrevennéd.

Rakj fel egy CPU-Z -t inkább. az azzal mért értékeket nézd meg.

[link]

2013. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oda a proci aktuális sebességét írja. Ha nem kell dolgoznia, visszaveszi, akár ennyire is (negyedére). Indíts el egy SuperPI számítást, és nézd meg közben, hogy mennyire változik!

[link]

2013. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben srácok megnézem az össze lehetséges dolgot.


P.O.C.! Igen észreveszem, mert az xp körülbelül 4-5 perc alatt jön be az asztallal további 3-4 perc mire valamit sikerül elindítani. Tehát a CPU nem működik rendesen mert beleraktam a 256 MB helyett 1 GB RAM-ot és így sem változott ez az idő.


Most újra kiírt valamit amit eddig nem:

"The AC power adapter type cannot be determined. This will prevent optimal system performance."

A drága tulajdonosa a gépnek már csak szigszalggal és a szentlélekkel tartja egyben a a zsinór áramátalakító részét, de eddig ezt nem jelezte felém a gép hogy evvel (is) gondja van.

Gyanús volt az elején mikor kézhez kaptam és ő sejti de ehhez nem tudom miért 5000 FT a kábel, majdnem többe mint a gép. Ezért nem mer venni mert ha azzal sem jó akkor kidobott pénz.

Szóval akkor mindjárt rakok fel képeket.

2013. ápr. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!