Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Pure Black X58...

Sapphire Pure Black X58 alaplapba Intel Core i7 950? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék új processzort venni, és találtam egy jó ajánlatot Core i7 950-re, viszont alaplap csak drágán van hozzá. Találtam ezt a Sapphire alaplapot elég olcsón, felhívtam a áruházat, hogy van-e raktáron stb. és kilyukadtunk ott, hogy lehet hogy nem fog működni az általam kiválasztott i7-tel, mert a procit régebben gyártották, mint az alaplapot, ezért nem bitos, hogy kompatibils. Mondta, hogy sokan írták nekik, hogy nem működik a processzor az alaplappal. Akkor hogy is van ez?

2013. ápr. 17. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
mennyi penzt szannal az alaplap es procira? i7 950 nem gyenge, de mar par eves proci, es ha most veszel gepet kicsit az ujabb kategoriaban kellene valogatni.
2013. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!