Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát vegyek?

Milyen hangkártyát vegyek?

Figyelt kérdés
az alaplapom nem bírja kihozni a maximumot a fejhallgatómból ezért vennék egy hangkártyát. nem tudom milyenek vannak de ha lehet usb s legyen és kitudja hozni a maxot a fejesemből a max hangoknál egyaránt.
2013. ápr. 19. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1.USB-s hangkártyát nem nagyon találsz!!!

2.Nem írtad a fejhalgatód típusát???

3.Nem tudom most milyen hangkártyád van? Vagy ha integrált nem tudom az alaplapod típusát.

4.Mivel zenét szeretnél halgatni ezért gondolom nem tesco-s fülesed van, vagyis van rajta jack csati.

5.Nem írtad milyen áraktegóriába ?? pl:ASUS xonar xense 67 ezer ft

Asus xonar phobeus 42ezer

De miután semmi konkrétat nem tudok ezért csak annyit tudok mondani, hogy ASUS és Creative termékek között válogass.

2013. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kazalnyi USB-s hangkártya létezik. Az Asus és a Creative számítógép-alkatrész gyártók, abból is a megbízható de kommersz kategória, nem javasolt igényes felhasználásra.

Ha jót akarsz, akkor nem számtech boltban, hanem hangszerboltban kezdesz USB-s hangkáryát keresgélni. Nem egy ligában játszanak az elején említettekkel.

Yamaha, Alesis, ESI, Roland... (a Behringert nem elfelejtettem, hanem szándékosan maradt ki)

2013. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

féjesem: sennheiser hd202

alaplap: asus m5a78l-m / usb3 integrált hangk. csak az a baj vele hogy szinte semmilyen basszust nem ad a fejesnek. de ha rádugom telefonra 5x jobb a hangja.

ár kb : 10e

pci csatis is jöhet ha pl ár érték aránya jobb az usbs nél.

2013. ápr. 19. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
10000 körül még nem fogsz kapni jó minőségű külső hangkártyát.
2013. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!