Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a szervergép jó lenne...

Ez a szervergép jó lenne játékszerverek futtatására?

Figyelt kérdés

[link]

Egy 30-40 slotos Minecraft, egy 40 slotos San Andreas multiplayer, egy 20-30 slotos Counter-Strike Global Offensive, és egy 20-30 slotos Team Fortress 2 szerver futna rajta, valamint 2 weboldal. A RAM-ot bővíteném 16GB-ra. Szerintetek elbírná ezeket?



2013. ápr. 20. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem aszondom láttam már jobb szerver gépet is
2013. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a proci lehet a végén kevés lesz, terhelés függő a dolog.
2013. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Hát bocs, erre futja..

2.: Azthiszem van erősebb procival szerelt kivitele is! Vagy inkább építsek egy asztali gépet, és azt állítsam be szervernek? Ha ajánlanátok 160-165 000 Ft-ig egy másik szervert, vagy összeraknátok nekem egy erre alkalmas gépet, azt nagyon megköszönném.:)

2013. ápr. 20. 10:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a San Andreas multiplayer szerver valószínűleg nem fog megvalósulni, vagy csak 20 slottal.
2013. ápr. 20. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

a processzor nagyon gyenge, és Minecraft szerverhez amúgy is ajánlott lenne az SSD.


ha Linux-ot raksz rá, akkor egy ennél jobb szervergépnél elfutna, ha viszont Windows-t szeretnél, akkor ennél sokkal erősebb gépet kellene venned.


Minecraft esetén ne gondolkozz otthoni PC-be, mivel PC-be csak non ECC RAM-ot tudsz rakni.


miért nem bérelsz inkább játékszervert, amiket felsoroltál, az kijön kb. havi 15ezer Ft-ból, ahelyett, hogy vennél egy 150ezer Ft-os szervergépet (1 évre bérelhetnél játékszervert), aztán fizetnél havi 15ezer Ft netet a szerverhez...

2013. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En azt ajanlom, vegyél egy alaplapot, rendes szervert(2 procival, több ramfoglalattal mint 10, és tedd bele egy amugyis jó gépbe, és ez bőven elég, de ha meg igy is baj van gondolkozz előre, és olyan szerveralaplapot vegyel ami összerakható egy masikkal),ez eny szerintem bőven elég(othonra)! Bocs siettem ezert lehet valahol hiba!
2013. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!