Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem nyílik ki a laptopom...

Miért nem nyílik ki a laptopom dvd meghajtója?

Figyelt kérdés

Tegnap este véletlenül megnyomtam, akkor még kinyílt, majd visszatoltam, később meg már nem nyílt ki, ma sem, pedig lefuttattam vírusirtót meg kémprogram keresőt is, hátha amiatt, de semmi változás.

Acer Extensa 5235 laptopról van szó.

Kérem, aki tud, segítsen!


Ezeket írja ki, mikor megnyomom a gombot:

[link]


2013. ápr. 21. 15:08
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Ha a kiadó-gomb környékén van egy kicsike lyuk (elvileg kell, hogy legyen), a laptop bekapcsolt állapotában pl. egy kiegyenesített gemkapoccsal nyúlj bele, azzal talán kinyílik, illetve kézzel nyitható. Valahogy rosszul csukhattad be. Ha nem sikerül, akkor szerviz...
2013. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi! Így csináltam, és sikerült ^_^ És azóta jó :O Lehet, valóban rosszul csuktam vissza, aztán "beakadt" vagy valami ilyesmi, mert 2-3x így kellett kinyitni, de utána már jó volt, meg minden. :)
2013. máj. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!