Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok egy jó TV digitalizáló...

GyaxyBoy kérdése:

Tudtok egy jó TV digitalizáló kütyüt?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan eszközt, ami külső HDD-re (USB-n) lehet felvenni TV-ből és máshonnan adást és filmet.

Szeretném, hogy legyen benne SCART vagy Componens videó bemenet és HDMI bemenet.



2013. ápr. 22. 12:24
 1/3 DaniKacsa :P ***** válasza:

Hát ha tv-ről akarsz felvenni valamit digitálisan ajánlok egy drágább fajta szatelit beltéri egységet, pl egy ilyet: [link]


Nekem is pont ilyenem van és qrva jó, max majd csinálj egy előfizut mondjuk a digi tv-nél mert FTA-ban (Free To Air azaz, csak úgy semmit előfizu nélkül befogsz pár adást, többek között külföldiek) nem valami sok a választék! De ha jól tudom eme készülék még a kábeles tévét is befogja, bár sose próbáltam, s nem is tudom hogy kábelt vesz e fel.

2013. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DaniKacsa :P ***** válasza:
Ja és az előfizetésnél a digi-sek készülékje már nem is kell , csak bedugod a kártyát és megy is. ;)
2013. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem és ezzel lehet felvenni is USB-re? Akár azt is ami HDMI-ből jön jel?

Egyébként DIGI-m van! :)

2013. ápr. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!