Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hőmérsékletét...

Processzor hőmérsékletét milyen programmal lehet monitorozni? Illetve milyen hőfokok normálisak/kicsit magasak/nagyon magasak? (i5 proci)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:41
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Én momentán OpenHardwareMoniort használom, de jobb alaplapokhoz van saját program. (Az enyémhez is van, csak pont a chipset hőjét nem mutatta.)

Az tuningtól is függ mi a sok. Régi prociknál a 70 fok feletti nem volt egészséges.

Meg nem mindegy, hogy gyári gagyi hűtés, egy normális hűtő vagy egy XXL-es tuning borda van rajta.

2013. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a SpeedFan-t szoktam használni.

[link]

Az i5-ös processzorok maximum üzemi hőmérséklete emlékeim szerint általában 72 celsius. Ennél melegebb ne nagyon legyen.

2013. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát most BF3 alatt max 58° volt a package max hőmérséklete. Akkor az nem gond, ugye?
2013. ápr. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!