Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba lehet touchpadet...

Laptopba lehet touchpadet cserélni?

Figyelt kérdés
A középső, görgető gombja nem érzi, ha megnyomom. Ki lehet cserélni?

2013. ápr. 23. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Típustól függ.

A touchpad szélén nem lehet görgetni? (Synaptics beállítása után sem?)

2013. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem, Vista volt rá előre telepítve, és akkor görgetett a szélén is. CD-m nem volt a driverekkel, úgyhogy a netről kellett levadásszam őket, na azóta nem görget a szélén, a gomb meg nem csinál semmit. (Ja, a gomb működésnek nincs köze az újrarakáshoz, az simán elromlott)
2013. ápr. 23. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni. Pár csavar tartja csak. Az alkatrész beszerzése már nehezebb dió. Keress rá neten: géptipus + "touchpad parts"
2013. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg semmi baja a tacspadodnak,és nem kell kicserélni,

csak újra beállítani,

[link]

2013. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komoly kijelentéseket tesztek így látatlanba...
2013. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, sikerült beszereznem egy másik drivert a touchpadhoz, már megy a szélén a görgetés, de azért hiányzik a gomb. Na de ez is jobb mint a semmi:) Köszi aki írt! Amúgy nagyon úgy tűnik, hogy nem lehet kicserélni, mintha egyben lenne a burkolattal, csak a gombok amik maximum kijönnének.


[link]


ilyen gépem van amúgy, nem tudom, mennyire látszik, hogy ezt ki lehet-e venni. Szerintetek?

2013. ápr. 23. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] < az felső burkolat rész cserével lehet orvosolni az eredeti problémát. "pár csavar tartja" 52 is páros...
2013. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!! Nagyonnagyon köszi!!

Már csak az a kérdés, hogy ezt csak kint USA-ban árulják, vagy valahol itt is lehet kapni? És ez a "pár csavar tartja" ez tényleg úgy van, azaz én is ki tudnám cserélni? Ha kb. csak annyit kell bontani mint a billentyűzet cserénél, akkor jó, mert sajna azt már kellett cseréljek benne.

2013. ápr. 23. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Bakker. Tényleg ennek az Acer-nek jól le kell bontani az egész elejét :) Csak én vagyok hozzászokva ahhoz, hogy a laptopjaimon könnyen le lehet kapni azt a fedlaprészt, amin a touchpad van...
2013. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

K.: valószínűleg lehet kapni hazánkban is. Persze erről tudni kell, hogy akitől veszed ő is az E-bay-ről rendeli, csak még ráteszi a maga "kis" hasznát, így akár többszörös áron juthatsz hozzá, ugyan ahhoz a termékhez. Maximum kicsit hamarabb, ha tart raktáron a hazai kereskedő.

A csere nem egyszerű, az a "pár csavar" az tényleg olyan 50 csavart jelent és gyakorlatilag az egész gépet szét kell szedni, hogy kicseréld. A helyedben én szakemberre bíznám.

2013. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!