Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az usb 3. 0-ás külső merevleme...

Sansears kérdése:

Az usb 3. 0-ás külső merevlemez nem működik a gépem usb 3. 0 csatlakozójával, csak az usb 2. 0-ással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Verbatim Store 'n' Go külső HDD-m. 750 GB-os és usb 3.0-ás. Az alaplapom: Asus M5 78L-M USB3. Mint a neve is mutatja van rajta usb 3.0 csatlakozó (kettő is). Az op. rendszerem: Windows 7 Home Premium (64 bit). Ha bedugom a HDD-t az usb 3.0 portba, kigyullad ratta egy kék led, és amikor ráteszem a kezemet, érzem, hogy pörög / "dorombol"(nem tudom a megfelelő kifejezést), tehát áramot kap az usb-ről, de a gép nem érzékeli. Az usb 2.0 porttal viszont tökéletesen működik (csak ugye lassabban). mit csináljak? Előre is köszi.

2013. ápr. 24. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
USB 3.0-ás driver fenn van a gépen?
2013. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ha alapból nincs rajta , akkor lehet hogy az a gond, mert én ilyet nem telepítettem. Hol tölthetek le/találhatok, hogyan telepíthetek ilyet?
2013. ápr. 25. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A Win 7 nem tartalmazza gyárilag az USB 3.0 drivert. Asus oldaláról szedheted le.
2013. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) mostmár működik
2013. máj. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!