Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD-n kötetet töröltem...

A HDD-n kötetet töröltem véletlenül, hogyan tudnám visszaállítáni az adatokat? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
A HDD-m kettő külön partícióra volt osztva, az egyiken a rendszer a másikon az adatok voltak. Véletlenül töröltem a adatokat tartalmazó kötetet és a rendszerpartícióval összevontam.
2013. ápr. 24. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

próbálkozhatsz pár adat visszaállító programmal, hátha csinálnak vele valamit, de szerintem nem fognak. (ilyen pl a Piriform recuva-ja.)

Vagy ha ezekkel nem megy akkor:

[link]

2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor most legyél nagyon óvatos. Dugj be egy pendrive-ot a gépbe, és töltsed le valahonnan mondjuk a GetDataBack for NTFS nevű programot (fizetős, de vannak alternatív helyek). A pendrive-ra töltsed le, és oda is telepítsed. Fontos, hogy a lehető legkevesebbet használd a vinyót a gépben. Ezzel a programmal elő tudod kaparni a törölt adatokat a vinyóról, és kimenteni a pendrive-ra.
2013. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én spec egy másik gépen tölteném le és spec egy másik gépen is telepíteném, majd rádugnám ennek a vinyónak a tükörmásolatát arra agépre...

Az eredeti HDD-t nem nézegettetjük semmivel ilyen esetekben.

2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ezzel a programmal elő tudod kaparni a törölt adatokat a vinyóról, és kimenteni a pendrive-ra."


Már mint pendrive-ra menteni egy egész partíciót. Az f@sza lesz...


Inkább kéne egy jó nagy vinyó is, hogy az adataidat át tud menteni arra, mert a jelenlegi vinyóra ugye nem tudsz helyreállítani. A GetDataBack jó lehet vagy az ingyenes Recuva...

2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát,van egy pár módszer,de maradéktalanul semmi sem jön vissza...Kb a képek teljesen,de semmi más.Se zene,főleg film...

Akármi volt rajta,ha nem kép,akkor búcsúzz el tőle.

Ja,és onnan tudom,mert próbáltam,és a getbackdata se ,se a többi nem hozza vissza,pedig live cdről ment,nem is a merevlemezről.

2013. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


Úgy néz ki megmenekült mindenem!


Miután megtörtént a a baleset, egyből gép kikapcs., vinyó be másik gépbe. Getdataback for NTFS 4.25 verzió beszerezése. 1TB-os külső HDD beszerzése. Sok sok órán keresztül való getdataback futtatás után úgy néz ki, hogy megvan minden adatom, lehet néhány eltűnt, vagy megsérült, de nem vettem eddig észre hiányosságot.


Egyet tanultam az esetből: ELSŐDLEGES AZ ADATMENTÉS! Ne sajnáljátok a pénzt és az időt az archiválásra, legyen szó külső vincseszterről vagy DVD-ről. Ha beüt a baj 1000x visszafizetődik. Akinek vannak fontos adatai és még nem archiválta az még MA kezdje el, mert SOHA nem tudni hogy mikor száll el minden, utánna pedig jönnek az álmatlan éjszakák (tapasztalat).

2013. ápr. 26. 06:01
 7/7 anonim válasza:

Nagy mákom van! Sokat segített ahogy megoldottad a problémát. Már kezdtem tépni a hajam, de szerencse megtaláltam a (cikket) bejegyzést amit írtál. Megmenekültem :)

Fontos ha törlitek a partíciót véletlenül, ne formázzátok és semmit ne csináljatok vele. Egyből GetDataBack és helyrejön.

2018. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!