Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ettol baja a telefonomnak?

Lehet ettol baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
ha sokszor kapcsol ki-be (naponta kb 15) attol mi baja lehet a telefonnak ?

2013. ápr. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a bekapcsoláskor jobban terhelődik az aksi, előbb lemerül...

Azon kívül sok baja nem lehet tőle.

2013. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól működő telefon nem kapcsol ki-be magától.
2013. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy jatek miatt van ami egyszer egyszer megall es hirtelen kikapcsol utana be nagyon szeretem de nem tudom hogy ezt meddig hagyjam irtam a keszitoknek is de azok meg nem valaszoltak a telefonnal islehet baj vagy a jatek a hibas ? amugy ksozonom a valaszokat.
2013. ápr. 26. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondanád, hogy mi a játéknak a neve? Megnézhetem neked, hogy az enyémmel mit csinál. Ha ezt is kidobja, akkor a game a rossz, és addig hanyagold, amíg ki nem adnak hozzá egy updatet. Vagy ha neked az jó úgy, hogy állandóan újra kell indítani a telefont(amit nem értek) akkor használd úgy.
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csr racer a neve mas is irta ahogy lattam kommentbe hogy neha kidobja, amugy galaxy mini 2 van nagyjabol minden szepen fut rajta neha egy kis akadozas de ez meg kikapcsolja mas jateknal nem csinalja ezt nem tudom miert :\

koszi szepen a segitseget :D

2013. ápr. 26. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
csr racing
2013. ápr. 26. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
#4-es volnék. Nos nekem is megvan ez a játék, csak nekem Galaxy S2-m van, és engem még sosem dobott ki, egyszer sem, és semmi egyéb.
2013. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jah en most ugy vettem eszre hogyha nem jaccok sokat egyhuzamban akkor nem csinalja kb 3-4 verseny s utana kilepek majd 10 perc utan megint 3-4 s szepen fut de kosz a segitseget remelem majd megcsinaljak vagy nem tudom :))
2013. ápr. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!