Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez megéri 100ezer...

Szerintetek ez megéri 100ezer forintért? www.edigital.hu/Notebook/Packard_Bell_EASYNOTE_F5211-HC-459H G_notebook_fekete-p352007. html

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan gép zseni, de szeretnék már egy laptopot amivel tudok komolyabb játékokkal játszani. Az egyik haverom vett ilyet magának és full grafikán megy neki a gta4. Nem tudom hogy ez mennyit számít. Legfőképp játékra kellene ilyen jó kis gamer laptop csak az a baj hogy nincs sok pénzem, szóval max 110ezret tudok rászánni. Mi a vélyeményetek? Ti most milyen laptopot vennétek a helyembe? És hogy mégérné ez a laptop?

2013. ápr. 28. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a laptop nem játékra való. Gamer Laptop pedig 250-300-tól kezdődik. 110-ből viszont ki lehet hozni egy olyan gépet ami viszi a mai játékokat high-on.
2013. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De gépet nem szeretnék, csak laptop
2013. ápr. 28. 16:09
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

#1 +1


Az asztali gép a szegény ember "Gamer laptopja". Mobil elektronikában ugyan azt a teljesítmény amit egy asztali gép nyújt, minimum kétszeres áron kapod meg. Ennyi pénzért nem is álmodj olyan laposról, amivel kompromisszumok nélkül játszhatsz.

2013. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

110 ezres laptopon felejtsd el a játékot,ha csak nem éred be 5-6 éves játékokkal,azokat is low grafikán.


Miért fontos a laptop?

Elengedhetetlen a hordozhatóság?

2013. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, fontos a hordozhatóság :)
2013. máj. 2. 18:11
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
60%

Én mondjuk k*rvára tudom hordozni az asztali gépemet is.

Már az x. -edik albérletben jártam, és milyen érdekes nem hagytam ott a követkelező lakómnak, de még csak bele sem rokkantam a cipelésbe. :)

2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha tudsz áramot csinálni a buszon akkor gratulálok neked. De Én sajnos nem tudok. Ezért kéne a laptop.
2013. máj. 9. 00:20
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem, arra nem vagyok képes, de meg is tudok lenni számítógép nélkül pár óra utazás alatt. ;)
2013. máj. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!