Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy amikor a...

Miért van az, hogy amikor a sajátgépben rákattintok valamelyik meghajtóra, akkor az nem megnyílik, hanem előjön egy ablak, hogy társítsam valamilyen programhoz, amivel meg akarom nyitni a fájlt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsérült az intéző, telepítsd újra az SP3-at(service pack 3). Vagy csinálj egy rendszer visszaállítást.(súgó menü)
2009. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem automatikusan le akarja játszani a meghajtó tartalmát. Ez "normális", ha nincs letiltva ez az opció. Ha beleakarsz nézni a meghajtó tartalmába, akkor katt a meghajtóra JOBB egérgombbal, majd a "megnyitás" menüpontot válaszd!
2009. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sp3 ? rendszer visszaállítás ? ezeket nem tudom megcsinálnii...

2.válaszoló,ha a megnyitásra kattintok ugyanúgy nem nyitja meg!

2009. szept. 28. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszer-visszaállítás: rendszergazdi oldala, Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Keresd meg a hiba előtti legutolsó pontot a táblázatban, arra kattints rá.
2009. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, csak a pendrive-ommal! Csatlakoztatom, kiírja a tálcán, hogy USB-eszköz csatlakoztatva, és mikor meg akarom nyitni Sajátgépből, nem engedi! Csak Intézőből tudom megnyitni. Lehet, hogy az iskolai gépről összeszedett vírus zavarintotta meg?
2009. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazatok van de

lehet rajta 1 fájl ami Run vagy Setup.exe de hiányos.

és ugy kezeli mintha cd/dvd lenne

Ahogy irták meghajtó>Jobb gomb> és elvileg van 1 vastag betűvel megnyitás és 1 sima vékony

vagy automatikus lejátszás .

keres olyan megnyitást ami sima vékony betűs azzal megkel nyitnia

2009. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Auto.Run vagy Conficker lehet az iskolai gépen, futtassátok le a kémprogram keresőt (kinek, mi van a gépén). A múltkor egy konferenciáról én is hazahoztam az Auto.Run/Inf férget. De az ESET Smart Security azonnal észrevette a pentdrive-on és bevágta a karanténba.
2009. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!