Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen illesztő program való...

Milyen illesztő program való a Sharp AR-M165 típusú nyomtatóhoz, Windows 7 (32) esetén?

Figyelt kérdés
Sharp AR-M165 típusú nyomtató/scanner átviteli hiba. Op. Rendszer: Windows 7-32 bit. Gyári illesztő programok telepítve, plusz megpróbáltam kiegészíteni a netről windows 7-es illesztőkkel is. Szkennelés megtörténik viszont a képet nem tudja visszaküldni a gépre. Nyomtatásnál nagyon lassan mennek át a feladatok. Milyen illesztő oldaná meg a problémát?

#AR-M165
2013. ápr. 30. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Canon MP140-el pontosan ilyen hibám volt. Én az USB port driverét tiltottam le, így az USB sebessége visszaesett 1.1-re, így tudtam scannelni, de rendkívül lassan(300dpi/A4/perc). Én nekem ahhoz a kevés scanneléshez amihez kellet elég volt ez a sebesség, de ha meg akarnám rendesen oldani a hibát, akkor kipróbálnék egy rövidebb kábelt. Próbáld meg hátha segít.
2013. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben sikerült megoldanom a problémát.

Az alap driveren kívül ennek a drivernek is fenn kell lennie:

AR-M165/M207 SPLC Printer/Twain-Driver WinVista Win7 GB

Plussz a windows még egy saját kis frissítést is előhúzott automatikusan azt is érdemes figyelni.

Egyébként a nyomtatón is tudtam állítani a kapcsolat sebességén "gyors"-ról, "teljes"-re.

2013. máj. 1. 19:37
 3/3 crackjack válasza:

Szia!



Mi ezt használjuk:


[link]



Nekünk is van egy ilyen fénymásolónk. Windows 7 alatt tudunk rendesen nyomtatni, programból scannelni, de a hozzáadott Sharp Button Manager Win 7-re nincs támogatva. Egyszerű pdf-be scannelő progikkal próbálkozok, de eddig hiába.


Ha tudsz/tudtok valami jó progit (ami nem fizetős), megköszönném.

2014. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!