Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápot vegyem?

Melyik tápot vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mind a kettőre 5 év gyártói garancia van!


Ez a jelenlegi config:


- 550 watt közel 5 éves Chieftec táp (félek, hogy elszáll és mindent magával visz.)

- AMD Phenom II 955BE 3.2 GHz (up to 3.8 GHz)

- 4 giga ram

- MSI 7870 OC

- 1 HDD

- 1 ODD


Kb. fél éven belül le szeretném cserélni a gépet, i5 vagy i7 configra, csak a VGA és az ODD marad.


Ha egyik tápot se ajánljátok (amit kétlek) akkor mégis mit?


Későbbiekben nagy valószínűséggel beújítok egy Radeon 8870 vagy 8950 (de ez csak jövő ilyenkorra tervezem).



2013. ápr. 30. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a seasonic nyerőbb
2013. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
CORSAIR jobb
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

remek.. :D sokkal előrébb vagyok..


Indok?

2013. ápr. 30. 14:27
 4/22 anonim ***** válasza:
nem sok a különbség .crosair 14 cm ventije van + össz telj 30w több ,ennyi különbség . nálam corsair király .
2013. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"nem sok a különbség .crosair 14 cm ventije van + össz telj 30w több ,ennyi különbség . nálam corsair király ."

Ezen felül van bőven difi, csak épp te nem látod át :)


Ez a Tx Bronze mi is? Gondolom az új CWT-s példány. Jómagam jobb szeretem az egy 12V-os ággal ellátott tápokat, de a kettő közül az SS mellett tenném le a voksom már ha azt nézzük mi került be, bár inkább egy Seasonic G450/G550-et néznék piacit drágábban, esetleg egy Be Quiet Straight Power E9 450/500W

2013. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
na és miért ss voksolsz okoskám?
2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Okoskám, azt se tudod egyáltalán milyen belső lapul abban a Corsairban, csak annyit tudsz, hogy a névleges teljesítmény meg a márkát nézed. Ennyivel én nem okoskodnék :)
2013. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Schluckwerder ***** válasza:
59%

"Okoskám, azt se tudod egyáltalán milyen belső lapul abban a Corsairban, csak annyit tudsz, hogy a névleges teljesítmény meg a márkát nézed. Ennyivel én nem okoskodnék :)"


Máriám...

2013. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

1 nem csak márkát néztem -.- 2. kérdező indokot is kért -.-

te egyen talán értelmezed a kérdéseket agyilag?

2013. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"1 nem csak márkát néztem "

"nálam corsair király ."

Aha


"2. kérdező indokot is kért -.- "

"nálam corsair király ."

Aha


"te egyen talán értelmezed a kérdéseket agyilag?"

Sokkal jobban mint te :)


Amúgy milyen indokot kérsz? Nyílt titok, hogy kategóriájában az S12II jobb minőséget képvisel mint a CWT variánsok. Igaz magam is jobb szeretem a singli 12V-os megoldásokat, de itt ezzel sincs gond(meg mindkettőnek megvan a maga előnye).

Amiket ajánlottam azokról pedig. A BQ E9 a 2. leghalkabb ventis tápszéria, nagyobb hatásfok. FSP AU belsős, minőségileg is jó. Az SS G széria fél moduláris(kivéve a 360-as), megint csak nagyobb hatásfok, minőségben is jobb mint az S12II(vagyis M12II).

2013. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!