Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Siberia V2 vagy...

Steelseries Siberia V2 vagy Roccat Kulo Virtual 7.1 USB?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatok érdekelnének, másodsorban pedig vélemények. Leginkább a kábel típusa és a strapabírósága. Esetleg hasonló árkategóriában valami más fajta ami még jobb, érvekkel alátámasztva.

2013. ápr. 30. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
a Roccat Kulo kábeléről nincs információm,mert csak 1-2 alkalommal volt lehetőségem kipróbálni,de a kettő közül mindenképp a Siberia-t vegyed,minden fülest üt a kategóriájában,és nem véletlenül...
2013. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenki a Siberia V2-őt ajánlja és szinte csak arról látok cikkeket is stb.stb. Viszont nekem nagyon törékenynek tűnik a Kulohoz képest és ha minimális a hangtechnikai eltérés, én inkább valami strapabíróbbat szeretnék. Persze tudom, nem minden a külső, csak sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni egyiket sem. A V2 kábele egyébként milyen? Mert nekem az eddigi alsó kategóriás füleseknél összepöndörödött, megtört és volt olyan ami el is szakadt. Szóval olyat szeretnék ami bírja, persze nem az a célom, hogy elszakítsam.
2013. ápr. 30. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

siberia nem egy alsókategóriás füles :D



sima gumírozott a kábele,de jó minőségű,mint a legtöbb jó fülesnél... a harisnyás kábel szokott többször megtörni...

2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja nem arra írtam, hanem, hogy az eddigi füleseim voltak azok és hasonló így képről ránézésre. Most, hogy utána néztem komolyabb cuccokat is lehet kapni 5000 forint körül mint ez a roccat 7.1-re átalakító. Gondolom a Steelseriesnél is hasonló az USB-s változat. Jelenlegi tudásom szerint nem hinném, hogy megéri 11-ért többet kiadni azért a kis átalakítóért. Viszont ha ebből a szempontból nézem akkor majdnem 10000 forintos különbség van a két füles között. :D Nekem ami a legfontosabb, hogy bírja és ne kelljen fél év után kidobnom a kukába.
2013. ápr. 30. 21:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Hasonló képről ránézésre, mármint a kábel.
2013. ápr. 30. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
ha asztali géphez kell,akkor Siberia,ha laptop,akkor szerintem ne vegyél vezetékest,mert csak elromlani fog... a siberia egyben van,elég masszív,ráadásul ahogy láthatod,külön van a fejtartó,és a merevítő,nagyon kényelmes....
2013. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mellesleg a roccat csak virtuális 7.1,a siberia usb-s verziója meg fizikai 7.1
2013. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Laptopom van egyébként, de nem cipelném magammal. Szóval "asztali" üzemmódban használnám. Hát én egyedül a kábelektől rettegek és nem tudom ez mennyire tartozhat bele a garanciába ha valami baja lesz. Persze tudom vigyázni kell rá stb.stb. De egyre inkább a v2 fele hajlok. Ha 2 évet kibír akkor már megérte. :D
2013. ápr. 30. 21:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ez? Steelseries 5H Black vagy a fonott kábel ugyan úgy megtörik? Annyira tanácstalan vagyok, hogy hihetetlen. :D
2013. ápr. 30. 21:44
 10/10 anonim válasza:

Egyszer kell egy normálisat venni.

Én ezt vettem meg:

[link]

2014. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!