Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Matrix HD7970 Platinum,...

Asus Matrix HD7970 Platinum, mi a vélemény erről?

Figyelt kérdés
I7-3770k mellé lenne.

2013. ápr. 30. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!!!


Mi lesz a többi része a gépnek? (kíváncsi vagyok:)

2013. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem egy iszonyat erős alaplap lesz mellé pontosan:Asrock Z77 Extreme 4, eredetileg Asus MAximus-t akartam venni, de átváltottam aAsrock-ra így kijött az ára erre a kártyára.Még egy kérdés megéri az a +15 ezer FT-t a Asus HD7970 DC2t-hez képest, illetve hol tudok ilyet venni?
2013. ápr. 30. 22:47
 3/13 anonim ***** válasza:

A VGA részét nem tudom, nem igen mozgolódok high-end VGA-k körében... xD


Az alaplapot azt mennyiért vennéd meg?

2013. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó alaplap az Extreme 4 nyugi:)
2013. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vélemény? Csak azt mondhatok. Főleg, hogy ennek a tulaja vagyok, csak 2-nek. Nos hát, tökéletes, és a sz*r Crysis3-on(elnézést a kifejezésért) minden ment rajta fullon, ha a játékokról van szó. Nekem munka mellett is tökéletesen szerepelt/szerepel(nek). Nyilván, mivel ez a jelenlegi második legerősebb 1 gpu-s videó kártyája, így hát mit lehet rá mondani? :)) Node, mivel volt egy kis "fölös" pénzem, meg a Crysis 3 is idegesített, ezért vettem még 1-et. Most pedig pár napon belül megjön a hűtő, és vizezni fogom őket, aztán szépen kapják még a boostot :D

Mondd, hogy mi érdekel róla, aztán talán tudok segíteni :)

Eléggé nagy videó kártya, viszont véleményem szerint gyönyörű, csendes, és remekül végzi a dolgát. A "Matrix" világítás már csak hab a tortán. Gondolom tudod, hogy különféle használatkor(attól függ, hogy mennyire használja a vga-t) elkezd például pirosan világítani max terhelésnél.


Szóval, mit szeretnél tudni róla? Szerintem segíthetek. :)

2013. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 5


És még sz*rok a driverek... Hallod most asszem a 13.5-ben lesz már komolyabb CF javítás, mert alig dob 30-40%-ot perpill a 7950/70-eseken a CF. Szóval neked is lesz egy géped...:D


Egyébként nagyon jó kártya.:D

2013. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem ez eldőlt, hogy ezt veszem meg, viszont hol lehet kapni ezt, mert eddig csak egy boltban láttam, ami ez: [link]
2013. máj. 1. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hallod most asszem a 13.5-ben lesz már komolyabb CF javítás, mert alig dob 30-40%-ot perpill a 7950/70-eseken a CF. "

30-40%? Mutass már valami bizonyítékot is ha lehet. CF-el kapcsolatba a 13.5 más nagy változást fog hozni, konkrétan egy új AFR implementációt. A régi is megmarad, de választható formában lesz elérhető mindkettő. Azt használod amelyik szimpatikusabb, mindkettőnek megvan a saját maga előnye és hátránya a másikhoz képest.

[link]

2013. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos info, csak valami ilyesmit susmogtak PH!-n. Hogy valami szar a CF-el, és most valamelik driverbe lesz javítás, ugye a 7990 miatt muszáj javítani a két GPU kezelését. És amúgy pl a legújabb Hitmanben egykártyával jobb teljesítményt lehet elérni, mint kettővel... Azért ez már durva.
2013. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"csak valami ilyesmit susmogtak PH!-n. Hogy valami szar a CF-el, és most valamelik driverbe lesz javítás, "

Ha abból indulok ki, akkor még mindig az új AFR-ről van szó, de sok okos nem látja be, hogy az újjal simább a megjelenítés, de az input lag meg nő.


"És amúgy pl a legújabb Hitmanben egykártyával jobb teljesítményt lehet elérni, mint kettővel... Azért ez már durva."

Nem látom ezt:

[link]

2013. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!