Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az Intel...

Mi a véleményetek az Intel Core i5 - 3570K - ról? HELP

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy a mostani játékokhoz tökéletesen elég. 1-2 éven belül talán kell rajta rajta kicsit húzni, ami ennél a procinál elég könnyű, 3-4 év múlva meg válthatsz i7-re platform csere nélkül. Kövi gépembe amúgy pont egy ilyen proci lesz.
2013. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit vársz el tőle.

Hosszú távra még akkor sem biztos, hogy ajánlanám, ha platformváltás nélkül cserélhető i7-re, ahhoz az gyenge, átlag felhasználónak meg játékosnak pedig nem tesz hozzá sokat a Hyper Threading.


Arra megvenni pedig megint fölösleges, hogy csak malmozzon. Az i5 és az alá épülő platform akkor jó választás, ha ki is tudod használni a teljesítményét.


Ugyanez igaz az AM3+ tokozású AMD-kre is.

2013. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen konfigba menne.


Na meg mire használnád.

2013. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"3-4 év múlva meg válthatsz i7-re platform csere nélkül."

Megmondanád, hogy akkor mit is fog vele érni?

2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mit na mit? pff...
2013. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ennyit? Értem. Amúgy tényleg kíváncsi vagyok, én ilyen kis integrációban nagyon gondolkodó emberke vagyok, bár nyilván te is tisztába vagy az iránnyal(nyugi, ezt nem gondolom komolyan).
2013. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen 3-4 helyett, csak 2-3 év. Pl crysis 3 i5 3570k-nak kb az 50% át eszi csak. Nah most mire ez eléri legalább a 80-90%ot, azért az nem 1-2 hónap. Jó oké. Nem lehet tudni hogy az elkövetkező időkben mekkora lesz a játékok gépigénye. De lehet sejteni. I7 meg minden bizonnyal pl. a mostani legfelső kategóriása nem kis ugrás lenne egy cserével.
2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De lehet sejteni."

Lehet, sőt nagyon is jól lehet előre látni, éppen ezért is kérdőjelezem meg később az i7-et. Erős erős, de később főként nem a CPU fog dominálni, az új konzolokban is látszik az APU-knál, hogy a jaguar magok csak azért vannak, hogy az IGP-t etessék.

2013. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!