Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wacom Bamboo vagy Genius...

Wacom Bamboo vagy Genius M712X? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy rajztáblát, de nem szeretnék 30,000 forintnál többet költeni rá. Olvasgattam, hogy a Wacom nagyon minőséges, és tényleg megéri az árát. Láttam Intuosokat, de azok nagyon drágák, így a Bamboo maradt. Viszont annak A6-os a mérete, amit elég kicsinek találok. De rábukkantam a Genius M712X-re, ami 26,000 forint, és A4-es, viszont nem tudom, hogy milyen minőségileg, hogy mennyivel rosszabb-jobb egy Wacomnál. 1920x1080-as monitorom van.

Mit ajánlatok?



2013. máj. 1. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egyelőre hobbiszinten tolnám. Most vennék először digitális rajztáblát.
2013. máj. 1. 22:13
 2/7 CspCsj ***** válasza:

A Genius tollak hátrányai: vaskosak és elemet kell időnként cserélni bennük (bár biztosan van olyan típus ami elem nélküli) valamint a toll döntéskor nem olyan érzékeny, vagyis érdemes minél függőlegesen tartani, de ehhez hozzá lehet szokni. Az előny az ár.

A Wacom drága de a kezelése/kezelhetősége jobb.


Egyébként valaki kérdezett már rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:

Bamboo, ez nem is kérdés.


Az A6-os mérettől ne ijedj meg. A digitalizálón ez nem úgy működik mint a rajzlapon. A teljes rajzott nem a táblán, hanem a monitoron kell látnod.

2013. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csakis Wacom Bamboo! Nekem az van és nagyon jó tábla. Kényelmes, jól kezelhető, stb. Az enyém is A6-os, de gyorsan hozzászoksz és nem fog zavarni.


Ha nem szeretnéd megutálni a digitális rajzolást hanyagold a nem Wacom márkájú táblákat, mert általában baj van velük. Rossz/kezelhetetlen a szoftver, kényelmetlen, nem érzékel rendesen a toll és hasonlók. (Volt már Genius-om is, de hasonló problémák adódtak)

2013. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem meggyőztetek. Wacom mellett leszek.
2013. máj. 2. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó választás! ;)
2013. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

WACOM WACOM WACOM. :D


Genius-t, Trust-ot ne vegyél~

2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!