Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen irodai configot ajánlot...

Milyen irodai configot ajánlotok fdd-vel fűszerezve?

Figyelt kérdés

Eddíg juttotam:

WD 250GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD2500AAKX

SAMSUNG SH-224BB/BEBE Fekete OEM

FSP Hexa 400W

CORSAIR 4GB XMS3 DDR3 1333MHz CL9 CMX4GX3M1A1333C9

ház: attól függ hogy atx vagy matx lap lesz:

[link]

vagy

[link]

---------

CPU és a lap...

Ezzel a kettővle vagyok bajban.

Kritérium a lapra: kell minimum egy PCI-E 8x wifi kártyának, 1db ata 3.0, és itt jön a kihívás: floppy meghajtó kellene bele... usb nem jöhet szóba. Viszont elvileg akkor a tápsme jó mert floppyra kellene táp is ugye, és ehez egy cpu ami i3 környékén mozog.

Az egész configra max 100.000 rongyom van. Iponon néztema configot.


2013. máj. 1. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
AMD CPU nem jó?
2013. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó az is csak legyen teljesítménye és ne keljena coolert fél év után cserélni mert direkt oylan configot akaok összerakni amihez hardveresen 3 évig ne keljen nyúlni. Intelre 1155 re egyátlalán nincs lap?
2013. máj. 1. 23:11
 3/25 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Tápellátást hogy oldhatom meg?

2013. máj. 1. 23:24
 4/25 Komplikato ***** válasza:

"minimum egy PCI-E 8x wifi kártyának"


???

Na most ismerve egy Wifi AC max. sebességét, a PCI-E csatornák sebességét, ezt minek is?


A floppy is elég érdekes, de gondolom valami oka csak van.

Sajnos nem nagyon szokás már FDD csatlakozót tenni a mai lapokra.

Bár lehet van jó drágáért spéci, mert P4 korszak végén cégeknek csináltak még olyan alaplapot amin volt még ISA csatlakozó.

2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Komplikato ***** válasza:
Tápkérdést nem értem, mert az új tápok többségén is van FDD csatlakozó szerintem. Ha nem lenne, akkor Molex-FDD (bár ritka) létezik. (Mondjuk tápon azért maradt az FDD táp, mert sok eszköz van, ami olyat használt, pl. ventilátor vezérlő panel.)
2013. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nincs kábelezve az épület csak wiwi TP-LINK TL-WN751ND.

Floppy azért kell mert bizonyos programok csak azon keresztül képesek menteni. Új programok drágák + a betanítás inkább gépet vesz a drága vezetőség.

2013. máj. 1. 23:37
 7/25 A kérdező kommentje:
*wifi
2013. máj. 1. 23:37
 8/25 Komplikato ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek azért olcsó AM3+ lapok, mert 5 éves régi chipsetre épülnek, így a sata3 bukó, USB3 a többségén nincs. Tehát vagy lemondasz integrált VGA-ról és AMD970 chipsetes lap vagy FM2-es lapba veszel 4 magos + GPU-s procit.
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Komplikato ***** válasza:

Részvétem, kb. 15-17 éve nem kapni megbízható floppy lemezt ...

Mondjuk floppy meghajtót se jó ideje, mivel nem gyártják.

Viszont ha ilyen a program akkor az is vagy 15-20 éves, vagy kiváló programozó írta meg egy már 15-20 éve is használhatatlan nyelven. De legalább marha gyors lehet a mentés.


A megadott Wifi kártya meg sima PCI-os típusszám alapján. Bár a márkából szerintem simán kapni árában PCI-E 1x kártyát, mivel bőven sok az is neki. Új gépbe inkább PCI-E.

2013. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!