Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processor lenne a jobb...

Melyik processor lenne a jobb választás? Intel Core i7 3770K vagy AMD Fx 8350? Játékra kellene jó lenne ha nem kelene a processor miatt agódnom vagy 3 - 4 évig. Ez a videókártya lenne hozá: ASUS HD7970-DC2T

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gépem van, én az Intelt ajánlanám játékra, de az AMD se rosz.
2013. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a 2 proci nem hiába nincs 1 ár kategóriában. Játékra szinte mind a 2 felesleges. De ha előre tervezel, és van pénzed a i7-re, akkor az lenne a legjobb.
2013. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Játékra szerintem is elég egy I5-3570K, de ha a pénz nem számít akkor I7
2013. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ezt a kettőd nézed nyilván van pénzed 3770k-ra is. Vedd azt, mert aztán megveszed a 8350-et és ácsingózol az intel után.


Bár játékra egy 3570k szerintem a legjobb.

2013. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ewrPDqFuT3Y


Gondolom ezt láttad, vagy ha nem hát nézd meg. Személy szerint én előbb egy kérdést tennék fel. Grafika, vagy gyorsaság az, ami neked számít? A képen láthatóan az AMD részletesebben és szebben kidolgozza a grafikát, míg az Intel gyorsabb pár másodperccel. Az előttem lévőknek igaza van, inkább Intel, mivel játékoknál sokszor nem a kép számít, hanem az fps és a gyorsaság (aminek van némi köze a procihoz igen, mivel függ attól is, hogy mennyit számol a proci), bár én előbb megnézném, hogy milyen játékokkal játszanék, és, hogy a képet vagy a gyorsaságot tartom szem előtt. Utóbbiként, csatlakozom a többiekhez, az Intel jobb választás, egy kicsit rosszabb képminőséggel.

Itt jól látszik, hogy a fehér, ami tényleg fehér kell, hogy legyen, az AMD-nél jelentkezik inkább: [link]

Ui.: Lehet, hogy csak az én szemem csal, de mivel már elég régóta foglalkozom weboldalak designjával, ezért néha odafigyelek a kép részleteire is. :)

2013. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd ilyen kariberü játékokra kellene Crysis 3, Battlefield 4, Call of Duty ghosts,és ha ki adják pc re a GTA 5 akkor majd arra. Max beálításokon jó lenne ha nem akadna :)
2013. máj. 5. 02:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor Intel.
2013. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors kommenteket :)
2013. máj. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!