Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz az, hogy a külső merevlem...

Igaz az, hogy a külső merevlemezek hamar tönkremennek egy kis dőlés, mozgás után? Ha igen, tudnátok nekem jobb megoldást ajánlani eseteg?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy tároló eszközre, ahová lementhetek nagyobb mennyiségű, de változó adatokat

2013. máj. 4. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Az eszköz amit keresel - most figyelj - külső merevlemeznek hívják.

Ha nem dobálod, semmi baja nem lesz.

2013. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább forgás alatt ne csapkodd a falhoz, mert belever a fej a lemezbe és mehet a kukába.
2013. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, jártam már úgy párszor, hogy egy két portalanítás után vehettem az újat, de tulajdonképpen ezeket nem is azért találták ki, hogy ki be rakosgassák, dobálgassák. Az első leírta, hogy a legalkalmasabb a külső merevlemez, amely akár 5-6 óráig is használható egyfolytában (túlmelegedés nélkül, bár lehet, hogy tévedek), és még védett is a por ellen, mivel teljesen le van zárva (kivétel a csatlakozók), azonban azt sem ajánlatos dobálni. Elfér rajta akár egy op rendszer is, amit oda hordozol, ahova, csak szeretnél, illetve tanácsolnám még, hogy pendriveon gondolkozz, mert a mai 64, 128 GB-sek már elérhető áron vásárolhatók (köszönhetően az 1TB-os megjelenésének), illetve nincs bennük mozgó alkatrész, ezzel tovább élnek, az USB 3, pedig tökéletes az adatmozgatásra. Nem tudom, hogy mit szeretnél tárolni, de egy pár játéknak elég az a 32 GB is, ha meg irodai adatokat, vagy céges információkat tárolnál, az nehezen halmozódik fel, a régebbi adatokat, pedig egy beépített lemezre is ráteheted, amit később bármikor átrakhatsz a külsőre, de arra is elég, maximum a 64 GB.
2013. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kérdésben ott van hogy KÜLSŐ MEREVLEMEZ
2013. máj. 5. 01:08
 5/7 A kérdező kommentje:
AMÚGY KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT, TEHÁT KÜLSŐ MEREVLEMEZRŐL VAN SZÓ
2013. máj. 5. 01:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen én néztem el, bocsánat! Mivel kellőképpen zártak, ezért kis mozgás után nem vehető észre károsulás rajtuk, viszont dobálni nem ajánlatos. Egy táska, vagy tok beszerzése ajánlatos.
2013. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha asztali gépek között akarod cserélgetni, akkor használhatnál mobil rack-et is
2013. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!