Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze akarok rakni egy gépet...

Össze akarok rakni egy gépet amire lehet rakni MAC OSX-et és windows-t. Lehetséges? Többi fontos lent!

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy van egy konfigom ami AMD Procis meg kártyás és úgy hallottam erre nem lehet mac osx-et rakni hanem csak intel gépre. Szeretnék össze rakni egy gépet amire megy a MAC OSX és a Windows 7 is. De viszont Gamer PC-t akarnék. 300000FT om van a dologra. Szakértők segítségét kérném. Én is nagyon értek a gépekhez bármilyen "nyelven" megértem amit mondasz. Csak ez most épp nekem is fejtörést okoz ugyhogy a segítsetek légyszi. Köszi!!!
2013. máj. 5. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szaki, de tudomásom szerint, ha felraksz egy MAC OSX-t, akkor az eléggé instabil lesz, nem MAC-es gépen.
2013. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes haveroméknak is ígyvolt és 110% ban megfelelt nem volt vele gond. A Mac es gépek is állnak RAM Ból prociból videókártyából stb. és azokra is lehet windowws-t tenni Ezt amúgy úgy érted hogy AMD gépre instabill vagy úgy ált. ban?
2013. máj. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!