Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorom miért éri el a...

Sorsok kérdése:

A processzorom miért éri el a 87 fokot?

Figyelt kérdés
Már ha youtubeon nézek videót akkor is felmegy a hőmérséklet és akkor elkezd szirénázni mint a mentőautó. Most pasztáztam le mert azt hittem az a baj de nem segített. Egy glacialtech turbine 4500 hűtő van benne. Tudok tenni valamit ez ellen vagy várjam hogy mikor füstöl el a procim?

2013. máj. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nos haveromnak is ez volt a baja!ő nkei lekellet kapni a a hűtőt és sokan alaposabbana hővezető pasztát rávinni jól lepasztázta ráa proci hűtőt mindennt meg cisnált és jó lett!
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem. csak ezen már túl vagyok :D

jól lepasztáztam de még mindig nem jó

2013. máj. 6. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
húha! milyen procid van? és menynibe kerülta hűtő? vagy venned kell egy jobb hűtőt vagy nem tudom! :/
2013. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

intel pentium 4 cpu 3,4 ghz

a hűtő nem tudom mennyibe került úgy vettük a gépet de elég komoly hűtőről van szó, szóval pont ezért vagyok meglőve

2013. máj. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!