Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD processzorok közül melyik...

AMD processzorok közül melyik a legfejlettebb és melyik processzor fog kijönni hamarosan? (foglalat számok) (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

AMD FM2 AM3+ vagy nem is tudom hogy melyik a "legfejletebb".

Az Intelhez úgymond jobban értek.

Valaki felvilágosítana, hogy az AMD processzorokból melyik foglalatú a legfejletebb??? Azt tudom, hogy Intelnél a 2011, de a leg elterjedtebb az 1155-ös foglalatszámú a legelterjedtebb.

Sajnos AMD-ben nemvagyok otthon AMD-re szeretnék építkezni, mivel az AMD olcsobb mint az Intel. VALAKI VILÁGOSÍTSON FEL! Előre is KÖSZÖNÖM.



2013. máj. 8. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*AMD olcsobb az Intelnél
2013. máj. 8. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:

AM3+ és az FM2 processzorok a legújabbak.


AM3+ foglalatba most érkezett az FX6350,de az rossz vétel.

FX6300 és FX8320 amire megéri építkezni.


FM2-be a 750K a legerősebb hagyományos processzor,ráadásul szorzózármentes.

Az A10-5800K jelenleg a legerősebb APU ebben a foglalatban,viszont most fog érkezni a Richland sorozat új APU-kkal.

2013. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AM3+ vagy pedig FM2 lenne a jobb választás? Vagy pedig egy 1155-ös foglalatú Intel i5 processzor?
2013. máj. 8. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Hahahha


Milyen konfigba talán?

Mire?

Mennyiből?

2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:

#3 Most szórakozol?

Eleve azzal indítottál, hogy értesz az Intelhez, az AMD-hez meg nem, de te AMD-t akarsz.

Kapsz egy korrekt választ, erre jössz az AMD vs. Intellel.

Szerinted erre mit lehet lépni?

2013. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg amúgy is, mi az hogy 1155 i5? rengeteg van. ez olyan, mint hogy melyik benzines autót válasszam? az olcsót/keveset fogyasztó kocsit, vagy pedig a drágát, de a teljesítménye meg nagyon komoly.

Azért mondj valami konkrétumot, hogy hova is kerülne be ez a proci, meg mi lenne mellette, meg mennyid lenne rá.

Egyébként AMD terén a mostani lehető legerősebb proci, az a FX 8350, ami AM3+ foglalatú. Viszont nem éri meg, inkább egy 8320, ami ugyanaz mint a 8350, csak kisebb órajelen. Viszont azt te is megtudod emelni 2 kattintással.

Egyébként nem akarlak megbántani, de szerintem az Intel terén sem vagy nagyon ott.

De tényleg, amíg el nem mondod, hogy mennyid is van rá, addig csak a sötétben motoszkálunk

2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem bántottál meg. Csak többet olvastam az Intelről. Egyébként proceszorra olyan 40-50ezer HUF
2013. máj. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!