Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani korrekt...

Tudtok ajánlani korrekt helyet Zuglóban, ahol képesek nekem egy elfogadható gamer gépet összerakni és nem b*sszák át a fejem?

Figyelt kérdés
Előre összerakott cuccokat nem akarok venni, én magam nem tudom, hogy mi jó mihez, de ha tudnám akkor sem tudnám megépíteni, szóval konfigurációk most nem érdekelnek. Csak remélem van valami szerviz, vagy üzlet, vagy mittoménmi, ahol ezt lelkiismeretesen megcsinálják nekem.

2013. máj. 8. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb ha itt összerakatsz egyet,aztán iponon vagy pcx-en kérsz összeszerelést (2000 iponon,3900 pcx-en) és akkor lesz egy normális géped.


80% hogy szart fognak neked összerakni/vagy csak simán aránytalan vagy drága lesz

2013. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Összeírunk egy konfigot egy adott összegből, leírod egy cetlire, besétálsz vele a boltba, és megveszed.

Ehhez mit szólsz?

2013. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt megmondjuk mit vegyél, összekonfigurálod iponon, megrendeled összerakatva, kihozzák, mindenki boldog. Vagy csak helyi boltok jöhetnek szóba?
2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha iponon össze rakja,akkor nem is kell házhozszállítatni,ott van az átvevő hely Zuglóban.
2013. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek (és most senki ne vegye sértésnek), de nem bírok megbízni bennetek 100%-osan. :) Összeírtok nekem valamit, ami lehet, hogy jó, lehet hogy nem. Nem tudhatom, hogy ki mennyire ért hozzá. A másik meg, hogy ha bemegyek egy boltba a cetlivel és azt mondják, hogy ezek a konfigok igencsak szarok (még ha nem is), akkor meg vagyok lőve.


Igazából érdekelt, hogy van e olyan üzlet, amiben megbízhatok és közel van hozzám, de ezek szerint mindenhol kicsesznek az emberrel. :(

2013. máj. 8. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Én aztán nem veszem sértésnek,mert vannak itt olyanok bőven,akiknek közük sincs a konfigoláshoz,de ugyanez van a PC boltokkal is.
2013. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hypno ***** válasza:
#5 Márpedig ha nem értesz valamihez, és nem is akarsz, akkor valakinek a tudásában meg kell bíznod.
2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj de dolgod hogy te mire költöd a pénzed de csak annyit mondanák hogy megbzhatóak itt az emberek nekem is sokat aegtettek régeben mikor még nem tanulmányoztam a hardvereket
2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

@agentK


Igen csak az a különbség, hogy itt nem lehet tudni, hogy értenek-e hozzá, az PC boltban szerintem elvárható, hogy értenek ahhoz amit csinálnak, mert abba fektettek pénzt, azért kapnak fizetést, ha jól teszik a dolgukat, akkor lesznek visszatérő vásárlók. Aki itt leír egy konfigot, annak nem származik semmi hátránya abból, ha az a konfig nem felel meg végül.


No de tényleg mindegy köszi a válaszokat. Úgy látom, hogy nem nagyon volt akkor senkinek jó tapasztalata az ilyen boltokkal. Kezdhetek tanulni. :D

2013. máj. 8. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén neked kérdező, hogy ezzel énis így voltam, amíg nem vásároltam egy nagy rakás szart egy jó hírnevű boltban :D Viszont nekem, meg még sok más embernek agentK meg a többiek összeírtak sok elég jó és arányos konfigot a legjobb áron, szóval ha sikerül végre eladni a mostani gépet, tuti olyan konfigot veszek amit ők írtak össze :)
2013. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!