Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop mennyire viszi a...

Gaxal kérdése:

Ez a laptop mennyire viszi a játékokat?

Figyelt kérdés

minecraft, diablo 3

sony vegas

corel vide studio

3d max

maya 3d

Ezeket elbírja?



2013. máj. 10. 07:00
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. máj. 10. 07:07
 2/9 A kérdező kommentje:
bocs, ez: [link]
2013. máj. 10. 07:08
 3/9 anonim ***** válasza:
igen nekem is i3 és 7670m van, jó párosítás.
2013. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni, de mikkel játszol vagy mire használod?
2013. máj. 10. 07:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Elbírja, de a laptopoknak megvan az az áldásos tulajdonsága, hogy hosszabb használat után hajlamosak piszkosul melegedni.


De egyébként elbírja, bár az általad felsorolt programokhoz nem árt jobb konfig, mert bár fut a program, de renderelni lassan fog szerintem.


Ha nem feltétlenül kell hordoznod, akkor lehet egy kicsit több pénzből tudnál jobb PC-t szerezni.

2013. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de pont, hogy sokat utazom és többet nem tudok rá költeni
2013. máj. 10. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj a játékokat simán viszi és nem lesz lag mivel nekem rosszabb konfiggal is bőven megy (40 fps minecraft)

A többihez meg ott a proszesszorod sima ügy lesz. (NEM Lesz egy stúdió de lehet rajta dolgozni

2013. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a válaszokat holnap rendelem is meg
2013. máj. 10. 22:33
 9/9 N3xT válasza:
Nekem gt540m-esem van, mondjuk i5-tel, de játéknál inkább a videókártya érvényesül, tehát a diablo 3 el fog futni ~high beállításokkal 7670m-esen, videós progiknál jó ha van jobb proci, egyébként én töltő és hűtő nélkül nem nagyon szoktam játszani, egy idő után nagyon tud melegedni. és pl. dirt 3 highon akadozik ha nincs töltőre dugva, ezek a videókártyák eléggé igénylik a tápot ha kihasználod a tudásukat, szóval nem tudom mennyire lehetséges hogy mondjuk vonaton játszol normális körülmények között(melegedés és akadás nélkül, persze attól eltekintve hogy elég hamar merül az akksi így) hűtő és táp nélkül. Javítsatok ki ha tévedek!
2013. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!