Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer headsetek vannak...

Milyen gamer headsetek vannak 15000 ár környékén?

Figyelt kérdés
Várok véleményt is illetve tapasztalatokat kinek milyen hogy jött be stb. Előre is köszönöm!

2013. máj. 10. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom ajánlani:

[link]

[link]


Az első az egyik legjobb ár/érték arányú cucc!

2013. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BM-Striker ***** válasza:

Mitől "gamer" egy headset szerinted?


Egyébként ez.


[link]

2013. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

BM-Striker: a névtől gamer(erre meg a ficsúrok egyből ugranak) :D Azt a sennheiser-t próbáltam amikor utazgatós fejes-t kerestem, hát elég doboz hangja van a cuccnak! Ezért én nem ajánlanám.


Viszont A genius új cuccai nagyon jók, most kezdenek fejhallgató szinten feljönni, váltottak beszállítót(magyarul most már a minőségi kategóriában játszanak) + egy olcsó ár is jár mellé. EZ szerintem így perfekt!



Csak egyet sajnálok az új hangfal rendszereik elég rosszul sikerültek pedig régebben volt egy széria ami minőségi lett.

2013. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen játékra kellene leginkább, és a Geniusban nem igazán bízok eddig 3-at használtam és mindnek egy fél év után valami baj lett. Mit szóltok a Razer Electre-hoz [link] vagy [link] ??
2013. máj. 10. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
én a razer electrára szavaznék
2013. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BM-Striker ***** válasza:

Razer se jobb, ezek a headsetek 2éven belül tönremennek.


Jobban járs egy jó fejhallgatóval és egy külön mikrofonnal.


Egy headset-nél főleg hangminőség és kényelem fontos.


Játékra jó akármilyen jó fejhallható, de sajnos a rendes heasetek prémumárban vannak.


Az ilyen razer félékról nem lehet tudni, hogy valójában ki gyárttotta a driver-t benne.

2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt érdemes lenne menézni:


[link]


Elég Gamer és nem az a gagyi kategória

2013. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BM-Striker ***** válasza:
Kell az , hogy "gamer", legen, vagy csak egyserűen jó kell hogy legyen a hangja?
2013. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinke! Ezt a Cooler Master-t megfontolom.
2013. máj. 10. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:

# 3


SW-HF 4-5-6000 séziákra gondolsz? Azok sztem elég pöpecek lettek. (Bár kell a 384 kbit-es MP3, hogy kellemesen szóljon.)

2013. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!