Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobil 60000-ért?

Mobil 60000-ért?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! Elsősorban Androidos készülékekben gondolkodnék. :)

2013. máj. 10. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sony vagy Samsung között néz körül.Szerintem Sony Xperia J.Osztálytársamnak is az van, párszor elkértem elemezni és szerintem egy nagyon jó kis telefon.
2013. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1# Vagyok.3 ezerrel többért van még a Samsung Advance, szerencsére azt is ki tudtam próbálni és valahogy jobban bejött mint az Xperia J.Szóval szerintem Samsung Advance-t vegyél.
2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Nem a legújabb, viszont strapabító.

2013. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Advance egy szar.

Én biztos ezt rendelném, 4 mag, sgx544 ultra, 1gb ram, 44k-ért best buy, és persze két sim.

2013. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó noname telót nem veszünk.

[link]

Ezt ajánlom

2013. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Miért ne vennénk?

Ne engem nézz hülyének, nem ma kezdtem ;)

2013. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

61-62 ezerért már van xperia p és mindenképpen azt ajánlom, hiszen két megos - sokkal gyorsabb mint az előbb felsoroltak, jól össze van szerelve, jól néz ki (bár ez relatív) és a szoftvert is jól optimalizálja a sony.

vagy esetlej ha ez sok akkor vehetsz xperia u-t is, az is majdnem ilyen jó és csak 41-42 ezer és ez abszolút mindent ver ebben az árkategóriában.

2013. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok megint! Az S Advance már eleve szóba jött; rendelni kínait nem tudok, bocsi, szóval ennek lőttek :S ; ez az Xperia P is ígértesnek tűnik; Xperia J nagyon nem jönne szóba, mert csak 1 magos, és az is csak 1024Mhz-es és kéne eléggé a 2 amúgy is... :/ ; a Samsung Glaxy W még ígéretesnek tűnik, igaz csak egymagos, de az 1400Mhz-es.


ELSŐDLEGESEN AZ S ADVANCE-NÉL MARADNÉK EDDIG.


Egyéb ötlet, ajánlat?

2013. máj. 11. 16:36
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyébként esetleg lehet még picit többért is, mert szolgáltatónál lenne, ugyanis bevallom most ballagok általános iskolából, és igazából apukámnak van most egy olyan kedvezménye, hogy szolgáltató olcsóbban adna neki mobilt, és azt mondta, hogy élhetek vele. :)


(Ne kezdjétek el mondani, hogy szolgáltatónál csomó megkötés, mert igazából nem fognak belevezetni csomagba, az meg mindegy, hogy csak egyféle SIM-kártyát tehetek bele, mert nem váltok szolgáltatót. Aki meg azt kérdezi, hogy ilyen korban minek okostelefon, annak mondanám, hogy sokat változott a világ, és a mostani telefonom se korszerű már (Samsung S3370)!)

2013. máj. 11. 16:42
 10/18 anonim válasza:

Alcatel OT 995. Jó telefon.

1,4 GHZ 1 mag CPU

500mb RAM

5 MP kamera

Jó nagy kijelző, de még elfogadható

2013. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!