Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung 250 gb külső winyó...

Ugrifüleske kérdése:

Samsung 250 gb külső winyó probléma, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy 250 gb os Samsung külső winchestert. Bármelyik usb re dugom, világít a led, hangjelzést is ad. Mégsem ismeri fel a gép. Otthoni win 7 em van. Rádugtam a gyerek gépére, amin egy XP van, az rögtön felismerte. Kollégám laptopja szintén, neki céges wi 7 je van. Mi lehet a baj? Kérlek segítsen aki tud! Köszönöm
2013. máj. 12. 08:31
 1/7 pinkpancser ***** válasza:
Akkor a hiba nem a winyóval van. Kapcsold ki az USB-nél azt, hogy a win kikapcsolhassa, hogy energiát takarítson meg.
2013. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs az értetlenségért, de azt hol kell?
2013. máj. 12. 19:41
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Eszközkezelőben USB-s dolgokra (egyenként) jobb klikk, tulajdonságok, energiagazdálkodás, és vedd ki a pipát atól, hogy kikapcsilhatja az eszközt.
2013. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úúú megvan örök hála! Most restart, és kivi leszek műxik e...
2013. máj. 12. 21:10
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
Nagy szopatás néha az a pár tized watt amit meg tud spórolni :)
2013. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
így sem megy... :(
2013. máj. 13. 07:11
 7/7 A kérdező kommentje:
A párom unokabátyja (aki hardveres) azt mondja, hogy lehet hogy olyan meghajtónak "észleli" a gépem, ami már van. Mikor rádugtam a gyerek gépére, ott "F" nek mutatta, és az én gépemen már van "F". Szerinte ez lehet a baj, és azt tanácsolta, hogy a gyerek gépén nevezzem át. Nem Elég butácskán hangzik, de lehet ez?
2013. máj. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!