Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitol johet nagyon zavaro...

MZ 125 kérdése:

Mitol johet nagyon zavaro burrogas mind a 6 hangszorombol filmnezes kozben? Hardware vagy software?

Figyelt kérdés
Bovebben: ujjitottam a gepemet, Asrock 960gm-gs3 alaplap, Athlon dual core xii 270, 3,4 Ghz proci, 8G DDR3 1600mHZ,a tobbi maradt a regi, Ati radeon 4670 hd, 512mb, Barracuda 500G 7200rp 32 mb, HP 220w eredeti tap 80+. Lejatszo: Potplayer, Vlc, Kmplayer, mast nem hasznalok. A kerdes es leiras ujjbol: nezek 1 filmet, es mikor rajon, el indul egy 1-2 masodperces burrogas az elso hangszoroban es utana sorban hallattszik a tobbi otben is. Ez ido alatt, a kep is szakadozva megy. Az egesz mese tart 5-6 masodpercet, utanna napokig semmi baj. Gondoltam az integralt audio, tettem kulon hangkartyat, csak megtortent. Ennyit irok csak, hogy ne nyujtsam, sok mindent megprobaltam, de csak jelentkezik a zavaras. Ertem en is a dolgokat, de itt odafogtam a fulem. Ha valaki valaszol, irok tobb adatot is.

#hardver #software #szakadozás #burrogas #csak idonkent
2013. máj. 13. 16:06
 1/5 Turcsikaa válasza:
érdemes lenne venned egy új hangkártyát :D
2013. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
C-media 8737-est tettem, de az is burrogott neha w7 es w8 alatt, probaltam Creativet es az is figurazott, igaz ritkabban. Az integralt az Realtek 662, 5.1.
2013. máj. 16. 19:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaszolna valaki?
2013. máj. 22. 21:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs semmi otlete?
2013. jún. 24. 12:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba okozoja: mikor megy az utorrent es nezek filmet, akkor akad ossze e 2 program. Kikapcsolom az utorrentet es megy rendesen minden.
2013. okt. 18. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!