Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mia véleményetek Metro last...

Mia véleményetek Metro last light videokártya tesztről 7850 csak lowon fog menni full hd-ba tesztel+képpel?

Figyelt kérdés

A teszt:


[link]


+


[link]


2013. máj. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a max beállítás, csodálkozol hogy így teljesít a 7850? Nézd meg a titánt, annak is meg kell izzadnia, hogy 45 fps-t produkáljon.
2013. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát anti alasing ami nagyon zabálja a gépet ha azt kikapcsolod akkor is csak +5-6fps fog adni


kevés már a 7850..


gtx 670 simán leveri

2013. máj. 13. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

hehehe.


Persze hogy leveri,mivel a GTX670 az HD7950 szint.


De nembaj,hasonlíts össze 2 kártyát,amik között 60 ezer forint difi van.

2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gt610et bele se rakják a tesztbe, bezzeg a 680 milyen szépen viszi, egy szar a 610.

/irónia, a gyengébbek kedvéért/

2013. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

theskunker

Hidd el nekem, sokan azt sem nagyon tudják, hogy mi az az irónia.


Egyébként elég nevetséges egy GTX 670-et, ami 110ezer ft, egy 7850-el összehasonlítani, még ha 2 GB-s is, akkor is 52-53 ezer.

Azonban 110 ezren meg tudsz venni HD7970-et, ami meg reggelire megeszi a 670-et :)


Egyébként meg, ez a Metro Last night eléggé egy fos game, nem jól van összerakva. Én a 2 7970-esemmel, amik 1300 MHz-n mennek, FHD-n full beállítások mellet érek el átlag 50 fpst. Szerintem a CF-et sem nagyon szereti, vagy nem tudom, de nem nekem tetszik. Persze nem kevés az az átlag 50 FPS, mert azzal már tökéletesen lehet játszani természetesen, csak azért még is csak eléggé kevés, ahhoz képest, hogy mi van a gépben.

2013. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp most tolom HD6780-essel


1680-as felbontással, high beállításokkal DX10-ben, 4xAA mellett teljesen játszható.


De ilyen szempontból mondjuk ez elég gáz, hogy így lentebb kell vegyen a grafot, és rondábban néz így ki a játék mint a Metro 2033-om ami legalább közel maxon ment.


De mondjuk a kérdező tényleg elég idióta összehasonlításokat nyom. Alapból a "kevés már..." kezdetű mondatok kb általános iskolás értelmi szintjére utálnak, másrészt én is csak hangsúlyozni tudom amit előttem leírtak, hogy egy 670-es árából 2 7850-est is veszel és még pénzed is marad.


Meg amúgy sem a 7850 "kevés" hanem a játék fejlesztőinek kellene úgy optimalizálni a játék motorját, hogy az a halandó ember gépén is élvezhetően fusson. És ha egy Crytek meg tudja oldani hogy a Crysis 3 jól fusson egy 7850-essel, és szép legyen a játék, meg egy DICE féle Battlefield 3 is fut kimaxolva egy iylen kártyán, akkor szerintem igazán elvárható lenne, hogy egy Metro-t ne csak totál lebutított beállítások mellett lehessen futtatni.


Szóval a véleményem az hogy lenne mit optimalizálni, és finomítani még a játékon, de tekintve hogy PC-re most fog megjelenni, még felesleges elkiabálni a dolgokat, úgyis kijön majd 1-2 újabb VGA driver, meg patch a játékhoz ami optimalizálja ezt a problémát. Legalábbis én optimalista vagyok.

2013. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosítok, mert azóta kidobtak javítást a játékhoz, HD6870-es mellett FullHD felbontással, SSAA és AA van lehúzva többi az kb maxon, tesszelláció normálon, és simán fut 30 fps körüli átlaggal.


HD7850-essel teljesen használhatóan fog menni Magas beállításokkal is csak tudni kell mit kell kikapcsolni.

2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!