Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire HD7770 TAPASZTALATOK?

Sapphire HD7770 TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés

Sokan meg vannak elégedve ezzel a kis kártyával, YouTube-on láttam vele gameplay videókat, és azt eredmény mindig ugyan az: elég magas felbontáson játszanak vele magas részletesség mellett.


Akiknek ilyen kártyájuk van írnának nekem róla?

Hogy milyen vele játszani, hogy milyen kompromisszumokat kell vele kötni grafika terén.


Én az újabb játékok miatt venném, hogy 1440x900-as (vagy kisebb) felbontáson játsszak low-on vagy medium-on.


Alkalmi játékhoz számomra nem kell csúcskártya, és csak azért kell, hogy ne szaggasson, mert a mostani karimtól a szemem kiesik :$ xD


Szóval az az új játék amit játszanék vele a Far Cry 3.


Aki HD7770-nel játszik ezzel a játékkal, az mit tapasztalt? Milyen részletességen/felbontáson játszik? FPS szám?


Előre is thx!



2013. máj. 16. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
1440en highon is fog menni vele.
2013. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kb hány FSP-sel?
2013. máj. 16. 17:05
 3/4 A kérdező kommentje:
* FPS
2013. máj. 16. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanezen a grafikán játszok hd 7770 vga-val, fx-6100 procival, 4 gb rammal.

Far Cry 3 1440x900 high beállításokon fut laggmentesen, nagyon ritka, hogy lemenne az fps 30 alá.

BF3 meg minden beállítás maxon, élsimítás nélkül 60-90 fps 32 játékossal, 40-80 64 játékossal. Ha kérdésed van írhatsz a kártyával kapcsolatban.

2013. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!